Kasia Ptasińska w podróży poślubnej. Nowożeńcom towarzyszyła Ewelina Lisowska. Piosenkarka zaszalała z relacją z wyjazdu

Kasia Ptasińska i jej mąż wybrali się w podróż poślubną. Młode małżeństwo nie było jednak samo. Okazało się, że towarzyszyła im Ewelina Lisowska, która przyjaźni się z aktorką.

Kasia Ptasińska, która szerszej publiczności znana jest dzięki roli w serialu "Na Wspólnej", a także występom w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", niedawno stanęła na ślubnym kobiercu. Na Instagramie pochwaliła się suknią ślubną i zdjęciami z uroczyści. Aktorka nie kryła też, że wśród gości weselnych nie zabrakło gwiazd - i tak w tym ważnym dla niej dniu towarzyszyła jej Ewelina Lisowska. Teraz okazuje się, że piosenkarka była nie tylko na ślubie i weselu, ale wyjechała z nowożeńcami także w podróż poślubną. 

ZOBACZ TEŻ: Katarzyna Ptasińska wyszła za mąż. Suknia młodej cudowna. Uwagę zwracają też goście. Na weselu bawiła się Ewelina Lisowska

Kasia Ptasińska w podroży poślubnej

Kasia Ptasińska opublikowała na Instagramie zdjęcia z podroży poślubnej. Małżonkowie wybrali się do Chorwacji. Gwiazda pochwaliła się więc fotografią zrobioną pod Złotą Bramą w mieście Split. W bardzo lakonicznym wpisie nie zdradziła wiele, ale oznaczyła, że towarzyszyła jej... Ewelina Lisowska. To zresztą piosenkarka jest autorką fotografii. 

Atenka. Fot. Moje Słodkie @ewelinalisowskaofficial - napisała Ptasińska. 
 

Katarzyna Ptasińska opublikowała też kilka zdjęć i nagrań na swoim InstaStories. Jednak zdecydowanie pełniejszą relację z podroży znajdziemy na InstaStories Lisowskiej. Na udostępnionych przez nią nagraniach widzimy, że nowożeńcy doskonale się bawili i okazywali sobie sporo czułości (zdjęcia i screeny w naszej galerii, w górnej części artykułu). 

Wiedzieliście, że Katarzyna Ptasińska i Ewelina Lisowska są ze sobą tak blisko i razem spędzają wakacie?

Więcej o: