Rafał Trzaskowski jest gwiazdą memów. Dowiedział się o tym w zabawny sposób. Jego reakcja jest świetna!

Rafał Trzaskowski już od wielu tygodni jest prawdziwą gwiazdą internetu. Kandydat na prezydenta w końcu się o tym dowiedział!

Już w tę niedzielę 12 lipca odbędzie się druga tura wyborów prezydenckich. Mówi się, że taka walka o fotel najważniejszego polityka w kraju zdarza się raz na pokolenie. Sondaże pokazują, że Rafał Trzaskowski i Andrzej Duda mają bardzo podobne poparcie obywateli, co oznacza, że wszystko może rozstrzygnąć się w trakcie ostatnich godzin głosowania.

Walka trwa również w internecie, ale... na memy. Zebraliśmy dla was te najbardziej zabawne i najchętniej przesyłane przez młodych ludzi. Ich zdecydowaną gwiazdą jest Rafał Trzaskowski, który zdobył serce niejednej kobiety. Myślicie, że kandydat na prezydenta Polski widział te grafiki? A i owszem!

Rafał Trzaskowski zobaczył memy o sobie

Rafał Trzaskowski razem z całą swoją rodziną pojawił się w środę na Placu Solidarności w Szczecinie. Nie tylko on przemawiał do swoich wyborców, ale również jego żona Małgorzata Trzaskowska, która postanowiła włączyć się w kampanię. Po przemowach, który wzbudziły wiele emocji, kandydat na prezydenta podszedł do zebranych ludzi, witał się z nimi i robił  zdjęcia.

Trzaskowski podszedł do grupy nastoletnich dziewczyn i w pewnym momencie jedna z nich wyciągnęła telefon i pokazała coś kandydatowi na prezydenta. Po zbliżeniu widać, że na telefonie wyświetla się nic innego, jak jeden z najpopularniejszych memów z Rafałem w roli głównej! Jego reakcja? Uśmiech od ucha do ucha!

Zobacz wideo Rafał Trzaskowski rozbawiony memem z samym sobą

Wszystko zostało pokazane na oficjalnym Instagramie Rafała Trzaskowskiego. Nagranie zostało oznaczone nawet śmiejącą się emotką, co oznacza, że cała sytuacja bardzo rozbawiła kandydata.

Rafał TrzaskowskiRafał Trzaskowski instagram/trzaskowskirafal, media społecznościowe, autor mema nieznany

A Wy macie ulubionego mema z Trzaskowskim? A może z Andrzejem Dudą?

Więcej o: