"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka i Wojtek spędzają romantyczne chwile nad morzem. "Miłość widać gołym okiem"

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spędzają miły urlop w nadmorskim Jarosławcu. Na Instagramie pojawiło się urocze zdjęcie, do którego zapozowali na tle morza. Mąż we wpisie skierował do żony wzruszające słowa.

Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik poznali się na planie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" i już tego samego dnia zawarli związek małżeński. Widzowie telewizyjnego eksperymentu polubili zabawną i naturalną parę, dlatego niezmiernie ucieszyli się, gdy dowiedzieli się, że uczestnicy show nadal są razem. Instagramowe konta Agi i Wojtka obserwuje ponad 150 tysięcy użytkowników aplikacji, którzy podziwiają każdy wpis. Tak jest i tym razem. Janik opublikował wspólne zdjęcie znad morza i okrasił je romantycznym wyznaniem do żony. 

Zobacz wideo Inni uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już doczekali się narodzin dziecka!

Agnieszka i Wojtek pozują nad morzem

Słoneczny urlop nad morzem skłonił Wojtka do romantycznych rozmyślań o miłości, którymi podzielił się z fanami w mediach społecznościowych. Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pojechał ze swoją ukochaną do Jarosławca, skąd opublikował wspólną fotografię. Razem z Agnieszką pozują do zdjęcia na plaży, a nad ich głowami roztacza się widok na Bałtyk. Internauci rozpływają się nie tylko nad krajobrazami i zaletami polskiego miasta, ale również nad uczuciem, które połączyło tę parę. 

Krótko i na temat... Po prostu ważne są tylko chwile... @agnieszka_lyczakowska dziękuję, że jesteś - zdobył się na wyznanie Wojtek. 
 

Pod zdjęciem pojawiło się dużo ciepłych słów płynących w stronę zakochanych. Internauci życzyli im jak najwięcej szczęścia i wytrwałości:

Piękni! Niech tak już zawsze. 
Ale milutko się robi, jak się na Was patrzy. Nie trzeba nic mówić, a miłość widać gołym okiem - czytamy w komentarzach. 

Zgadzacie się z fanami Agi i Wojtka, że razem wyglądają wyjątkowo uroczo?