Milionerka zmarła w tragicznym wypadku na motocyklu. 18-latka była gwiazdą Instagrama

Anastasia Tropitsel miała zaledwie 18 lat. Zmarła z powodu obrażeń głowy.

18-letnia Rosjanka Anastasia Tropitsel doznała poważnych obrażeń głowy po wypadku na motocyklu Kawasaki, który miał miejsce 21 czerwca. Jechała ok. 100 km/h i straciła kontrolę nad maszyną, wjeżdżając w ogrodzenie. Obrażenia były tak poważne, że zmarła na miejscu.

Nie żyje 18-letnia milionerka

Przed wypadkiem Anastasia razem ze swoim chłopakiem wybrała się na drugą część wyspy Bali, by zwiedzić tamtejsze restauracje. Jak informuje policja, Anastasia przewróciła się na motocyklu i mimo że miała ochronny kask, nie zdołał on jej uchronić. Zmarła na miejscu, zanim przyjechała karetka.

Świadkiem wypadku był jej chłopak, który zapewniał, że dziewczyna zawsze jeździła ostrożnie i uważnie. Tego dnia jechała z podobną prędkością, co inni kierowcy.

O śmierci 18-latki poinformowała jej mama, zamieszczając post na Instagramie córki.

Niestety naszej Nastie nie ma już z nami. Nie mogę w to uwierzyć. Mama - czytamy.
 

Post skomentowało ponad 60 tysięcy internatów. Wszyscy wyrażają swój ból i składają kondolencje dla rodziny. Wśród komentarzy znalazły się też te od innych popularnych rosyjskich influencerów.

Anastasia Tropitsel była blogerką i influencerką od 12. roku życia. Milionerką stała się, gdy miała zaledwie 15 lat. Zyskała ogromną popularność i rozpoznawalność. Obserwowało ją ponad milion internautów.

Anastasia wyjechała na Bali, by móc publikować lepsze zdjęcia na Instagramie. Jak podają media, tuż przed wyjazdem poważnie pokłóciła się z ojcem, który nalegał, by w końcu znalazła prawdziwą pracę.

Zobacz wideo Śmierć Ledgera łączono z rolą "Jokera". Jakubik po "Wołyniu" miał koszmary. Granie w tych filmach przypłacili zdrowiem