Małgorzata Rozenek pozuje z Radosławem i Heniem. Fani: Ktoś tu rośnie jak na drożdżach

Małgorzata Rozenek opublikowała w sieci kolejne zdjęcie z synem. Podziękowała lekarzom, którzy opiekowali się nią podczas ciąży i w czasie porodu.

Małgorzata Rozenek nie przestaje uszczęśliwiać fanów, publikując w sieci kolejne ujęcia z Henrykiem. Tym razem pokazała zdjęcia z kliniki, w której rodziła. Zapozowali do niego również Radosław Majdan i lekarz prowadzący ciążę gwiazdy.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek podczas sesji z koniem. Porównała się do Beyonce

Małgorzata Rozenek pozuje z Radosławem i Henrykiem

Po dwunastu dniach od przyjścia na świat trzeciego syna Rozenek postanowiła publicznie podziękować lekarzom i pielęgniarkom, którzy opiekowali się nią podczas ciąży oraz w trakcie porodu. 

Dzień dobry! Jak Wam minął weekend? U nas dużo się działo, ale o tym później. Z tego wszystkiego zupełnie bym zapomniała bardzo serdecznie podziękować całemu personelowi medycznemu, który pomagał przyjść na świat naszemu ślicznemu Henrykowi. Szczególne podziękowania dla dr Jastrzębia, wybitnego lekarza, który swoją wiedzą i opanowaniem wprowadził duży spokój, co miało szczególne znaczenie dla Radosława. Doktorowi asystował dr Stanisław Pazio, więc czułam się podwójnie bezpieczna.

Gwiazda zdradziła, że dziś może karmić syna piersią. Nie było to jednak na początku ciąży oczywiste. Z pomocą przyszła pani Katarzyna.

Poród w tej placówce to wspaniale przeżycie. Pełne bezpieczeństwo, wspaniała opieka i co najważniejsze teraz, możliwość pozostawania ojca dziecka przez dłuższy czas po porodzie. Dziękuję również dr Ewie Kurowskiej, kierowniczce oddziału położnictwa, i dr Marcie Balickiej, ale szczególne podziękowania chciałabym skierować do niesamowitej położnej - doradczyni laktacyjnej, Katarzyny Narkiewicz, która bardzo mi pomogła na samym początku opanować niespodziewane trudności laktacyjne. Bardzo mi zależało na naturalnym karmieniu i dzięki Pani Kasi udało się.
 

Pod postem pojawiło się mnóstwo pięknych komentarzy.

Cudni Wy! Wspaniałości!
Ktoś tu rośnie jak na drożdżach!
Dużo zdrówka dla małego Henia.

ZOBACZ TEŻMałgorzata Rozenek zabrała syna na badania kontrolne. Prezenterka przyodziała klapki za prawie 3 tysiące złotych