Małgorzata Rozenek reklamuje farby do włosów. Fanów nie przekonała. "Ktoś naprawdę wierzy, że taki kolor można uzyskać farbą z drogerii?"

Małgorzata Rozenek pochwaliła się na Instagramie kolejną współpracą. Została ambasadorką farb do włosów. Internauci zarzucili jej oszustwo.

Małgorzata Rozenek wiedziała, co robi, kiedy kilka lat temu rezygnowała z prawniczej kariery. Gwiazda, która rozpoczynała przygodę z show-biznesem u boku byłego męża, nie może niczego żałować. Jest dziś jedną z najlepiej opłacalnych influencerek na Instagramie i na brak współprac nie narzeka. Mówi się, że celebrytka zgarnia za publikację jednego sponsorowanego posta w sieci aż 20 tysięcy złotych. Zdecydowanie więcej zarobiła zapewne na współpracy z marką kosmetyczną, która zajmuje się produkcją odżywek i farb do włosów. Fanki nie są jednak zachwycone.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan o apetycie w ciąży: "Jem cały czas"

Fani skrytykowali Małgorzatę Rozenek za nową reklamę

W poniedziałek Małgorzata zaprezentowała fanom na Instagramie fragment nowej reklamy, którą nagrywała jakiś czas temu. Perfekcyjna została bowiem ambasadorka farb do włosów.

Już jakiś czas tego nie robiłam... Spójrzcie na mój odrost. Ale w życiu są chwile na rzeczy ważne i ważniejsze. I tak jest właśnie z moim kolorem włosów - napisała pod postem.
 

W komentarzach możemy znaleźć wiele komplementów pod adresem Rozenek, ale i niestety wiele negatywnych komentarzy. Internauci zarzucają Małgorzacie, że nieco oszukuje fanów, ponieważ jako wielka gwiazda z pewnością nie farbuje włosów w domowych zaciszu farbą z drogerii.

Przecież chodzi pani do fryzjera i robi pasemka, a potem nakładany jest toner. Po co ludzi oszukiwać?
Że tak pięknie wychodzą blondy?
Nie uwierzę w to, że reklamujące gwiazdy rezygnują z profesjonalnego farbowania u najlepszych fryzjerów na rzecz farb drogeryjnych.
Ktoś naprawdę wierzy, że taki kolor można uzyskać farbą z drogerii?

Cóż, może Rozenek faktycznie popełniła błąd? Myślimy, że są inne produkty, których reklama w przypadku Rozenek byłaby bardziej wiarygodna. 

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek urodzi lada chwila. Zobacz, jak celebrytka prezentowała się podczas ciąży

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.