Joanna Przetakiewicz wrzuciła zdjęcia sprzed lat. Na jednym jest w ciąży. "Moje marzenie od kiedy skończyłam 14 lat"

Joanna Przetakiewicz podzieliła się zdjęciami z młodości. Na jednym z nich jest w trzeciej ciąży.

Ilekroć Joanna Przetakiewicz pokazuje zdjęcia z synami, fotografie robią furorę. Aleksander, Filip i Jakub to już dorośli i przystojni mężczyźni, którzy często goszczą w mediach społecznościowych mamy. Joanna wygląda przy nich jak siostra. 

Joanna Przetakiewicz pokazała siebie sprzed lat

Niedawno znana polska projektantka znów podzieliła się zdjęciami z młodości, na których towarzyszą jej synowie. Jedno z nich pochodzi z czasów trzeciej ciąży. Fotografie nie bez powodu trafiły na instagramowy profil Przetakiewicz - wszystko za sprawą Dnia Dziecka.

Moi trzej synkowie. To było moje marzenie od kiedy skończyłam 14 lat! Kocham was najbardziej na świecie! - rozpoczęła Joanna w swoim wpisie.

Nie był to jednak koniec wywodu. Projektantka podzieliła się także swoimi przemyśleniami na temat dzieciństwa. 

Dziś Dzień Dziecka. Myślicie, że to Was nie dotyczy, bo macie więcej niż 18 lat? Błąd! Wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, ale niewielu z nich pamięta o tym. Takie mądre zdanie przeczytałam kiedyś w "Małym księciu " (A. de Saint- Exupery). Niosę je przez życie... I wiem, co nas od tego oddala! Strach. Stereotypy. Obawa przed ośmieszeniem się lub byciem niezrozumianą. Przecież osoba, która się dużo śmieje i cieszy nawet banalnymi rzeczami, u nas często uznawana jest za niepoważną. Niedojrzałą! Tymczasem proszę Was o jedno: pamiętajcie, że w dniu, w którym umrze Wasze wewnętrzne dziecko (czyli kiedy przestaniecie cieszyć się tęczą, gorącą czekoladą albo pierwszym dniem wakacji!), zacznie się starość i smutek ... Nie pozwólmy na to, ok?

Wygląda na to, że Joanna Przetakiewicz zna sposoby na zachowanie zarówno wewnętrznego dziecka, jak i zewnętrznej młodości. Być może przyczynili się do tego synowie, którzy oczywiście zebrali masę pochwał w komentarzach? Podobnie zresztą jak mama.

To jest nieprawdopodobne, ale tak samo piękna i olśniewająca kiedyś i teraz. Pakt z diabłem jak nic.
Piękna, dzielna mama, cudowni chłopcy.
Cudowna rodzinka. Samych wspaniałych chwil razem.

Trudno nie zgodzić się z tymi opiniami.

Więcej o: