Julia Wieniawa pozuje bez makijażu i w pościeli. Fani nie mogą wyjść z podziwu: Ślicznota

Julia Wieniawa nie ma oporów, żeby pokazywać się bez makijażu. Teraz wrzuciła nowe zdjęcie na Instagram w całkowicie naturalnej odsłonie.

Julia Wieniawa jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie obserwuje ją już 1,6 miliona osób. Aktorka nie czuje jednak presji, by prezentować się obserwatorom tylko w iście gwiazdorskiej odsłonie. Chętnie wrzuca bowiem fotki, na których nie ma ani grama makijażu. Tak było i tym razem.

Zobacz: Julia Wieniawa na zdjęciu z babcią i siostrą. Fani są jednogłośni: Jakie podobieństwo. Wszyscy patrzą też na włosy babci

Zobacz wideo Julia Wieniawa odtwarza kultową scenę z "Króla Lwa"

Julia Wieniawa bez makijażu

Na nowym zdjęciu Julia Wieniawa pozuje na łóżku w pościeli. Miała na sobie sweterek i biały top, a jej dekolt ozdobił złoty łańcuszek. Zrezygnowała jednak z pełnego makijażu, stawiając na zupełnie naturalną wersję. Nie miała tuszu do rzęs, szminki, ani podkładu.

Pościelówa - napisała w opisie do zdjęcia.

Przeczytaj też: Julia Wieniawa wybrała się na plażę bez maseczki. Fani szybko to wyłapali, a aktorka wdała się w dyskusję

Fani zachwycili się nową fotografią Julii Wieniawy, komplementując ją w komentarzach. Nie zabrakło przede wszystkim słów uznania za brak makijażu.

Super, że bez makijażu.
Wyglądasz pięknie bez makijażu.
Ślicznota.
Piękna! - komentowali.

Trudno nie zgodzić się z tymi opiniami. Julia Wieniawa świetnie prezentuje się zarówno w mocnym makijażu, który wybiera na branżowe imprezy, jak i w naturalnej odsłonie. Na co dzień właśnie taką ją lubimy najbardziej. Mamy nadzieję także, że postawa Julii Wieniawy zachęci więcej gwiazd oraz "zwykłych" kobiet do częstszej rezygnacji z makijażu. 

Zobacz: Julia Wieniawa wystąpiła w odważnych scenach łóżkowych. "Musiałam być prawie półnaga przed całą ekipą"

Więcej o: