Julia Wieniawa wybrała się na plażę bez maseczki. Fani szybko to wyłapali, a aktorka wdała się w dyskusję

Julia Wieniawa pochwaliła się zdjęciem z plaży, na którym nie miała założonej maseczki ochronnej. Nie spodobało się to internautom.

Pandemia koronawirusa zmieniła nasze życie o 180 stopni. Powoli uczymy się żyć w odmiennej rzeczywistości, która jest pełna restrykcji i obostrzeń. Mimo że rząd powoli wprowadza kolejne etapy odmrażania gospodarki, to wciąż w miejscach publicznych należy zasłaniać usta i nos. Tyczy się to również plaż. Julia Wieniawa odpoczywając nad morzem, nie miała na sobie maseczki ochronnej, co zauważyła jedna z zaniepokojonych obserwatorek. 

Zobacz wideo Julia Wieniawa odtwarza kultową scenę z "Króla Lwa"

ZOBACZ TEŻ: Julia Wieniawa wspomina urlop. Internautka: Czy to nie kolejna fotka z wakacji z Baronem? Poirytowana aktorka zareagowała

Julia Wieniawa nie założyła maseczki 

W związku z tym, że wszystkie międzynarodowe połączenia lotnicze z Polski zostały wstrzymane, coraz większą popularnością zaczęło się cieszyć polskie morze. Właśnie taką destynację wybrała też Julia Wieniawa. Aktorka podzieliła się kilkoma zdjęciami z wypadu, jednak to fotka sopockiej plaży wzbudziła najwięcej emocji. A to za sprawą braku maseczki ochronnej. 

A gdzie maseczka? Na plaży również musi być nałożona - poucza jedna z internautek. 

Przypominamy: Agata Młynarska podjęła wyzwanie Julii Wieniawy i pokonała ją w pięknym stylu. Zobaczcie, jak wysoko uniosła nogę

Nikt na plaży nie nosił maski, poza tym plaża jest otwarta. I jak widać byłam i zawsze jestem z dala od ludzi, wiec nie widzę potrzeby posiadania jej na twarzy w tej sytuacji. Jeśli chodzę ulicami, to maskę zawsze mam na sobie. Koniec tematu - odpisała aktorka.

Jednak ten wątek wzbudził większe emocje, a aktorka wdała się w dyskusję. Wytłumaczyła się, że szalik, który miała na sobie, również może służyć jej do zasłaniania usta i nosa. Aktorka szybko przypomniała o tym krytykującej ją użytkowniczce Instagrama. 

Chusta lub szalik również zaliczane są jako maski, więc wyluzujcie ludzie - tłumaczy się aktorka.

To prawda. Usta i nos można zakrywać nie tylko maseczką ochronną, ale również szalikiem, chustą, czy inną częścią garderoby.  Warto o tym pamiętać, zanim się kogoś skrytykuje. 

Więcej o:
Komentarze (3)
Julia Wieniawa wybrała się na plażę bez maseczki. Fani szybko to wyłapali, a aktorka w mig się wytłumaczyła
Zaloguj się
 • cerrie35

  Oceniono 1 raz 1

  Już tak niech te internautki nie plują się niczym obślinione buldogi, którym byle pretekst wystarczy, aby naszczekać na kogoś. Idąc przez miasto wielu ludzi, którzy przemieszczają się z punktu a do punktu b, mają albo maseczki na szyi, albo zakryte nimi tylko usta, aby mogli jako tako oddychać. Nie przesadzajmy, jest piękna bardzo ciepła pogoda, mamy się podusić w takich maseczkach? Poza tym ona ma rację, na otwartej przestrzeni, gdzie nie ma się kontaktu z innymi ludźmi, nie ma sensu męczyć się w maseczce. Dajcie spokój. W tak ciepłe dni, to więcej szkody można wyrządzić sobie taką maseczką niż pożytku, zwłaszcza że na otwartej przestrzeni jest to zbędne. Co innego w grupie ludzi. Śmieszą mnie internauci, którzy aby polepszyć sobie nastrój doczepią się do byle g**na.

 • pan_malowany

  0

  Ale sensacja...gdyby nie zalozyla majtek to co innego

 • abro345

  Oceniono 1 raz -1

  okropny kaszalot ta julka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX