Jennifer Aniston i Angelina Jolie opowiedziały o swoim pierwszym spotkaniu. Mają jednak różne wersje

Jak poznały się Jennifer Aniston i Angelina Jolie? Opowieści z pierwszego spotkania byłych żon Brada Pitta różnią się.

W show-biznesie nie brakuje skłóconych małżonków, których reprezentować mogą na przykład Angelina JolieBrad Pitt. Para poznała się na planie filmu "Pan i Pani Smith", kiedy aktor był jeszcze w związku z Jennifer Aniston. Relacje między wspominanymi gwiazdami nadal interesują fanów na całym świecie. Ostatnio media porównały opowieści na temat swojego pierwszego spotkania dwóch pań Pitt. Wersje nieco się różnią.

Zobacz wideo Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się. Poznajcie historię ich miłości

Jak poznały się Jennifer Aniston i Angelina Jolie?

Pierwsza żona hollywoodzkiego gwiazdora wyznała w rozmowie z "Vanity Fair", że do pierwszego spotkania z - jak się później okazało - rywalką, doszło w 2005 roku na planie kultowego sitcomu "Przyjaciele".

Byłam na planie "Przyjaciół", zatrzymałam się i przedstawiłam. Powiedziałam: Brad jest tak podekscytowany współpracą z Tobą. Mam nadzieję, że dobrze się bawicie - mówiła Jen.

Jak pierwsze spotkanie z Aniston wspomina Jolie? No właśnie, tutaj pojawia się problem, ponieważ Angie twierdzi, że wcale do niego nie doszło.

Zapytałeś, czy kiedykolwiek spotkałam Jennifer, a ja odpowiedziałem „nie”. Tak, poznałam ją, ale nie było to właściwe spotkanie. Minęłyśmy się i przywitałyśmy krótko, uścisnęłyśmy sobie ręce. Ale to nie było prawdziwe spotkanie, podczas którego siadamy i rozmawiamy – zdradziła na łamach "Vogue'a".

Cóż, widać wyraźnie, że druga żona Pitta chce w pełni odciąć się od wszystkiego, co z nim związane. W końcu w ostatnich miesiącach wiele mówi się, jakoby miał wrócić po latach do Aniston. Angelina będzie musiała jednak znosić jego obecność w swoim życiu, mają w końcu aż sześcioro dzieci.

ZOBACZ TEŻ: Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta nalega na przeprowadzkę do taty. "Błaga, żeby ich uratował"