Gwiazda Netfliksa i wrestlerka zmarła w niewyjaśnionych okolicznościach. Miała zaledwie 22 lata. "Nie chcę być już człowiekiem"

Media obiegła smutna informacja o śmierci jednej z gwiazd Netflixa. 22-latka była znaną w Japonii wrestlerką. Jej ostatni wpis w mediach społecznościowych mocno zaniepokoił fanów. "Nie chcę być już człowiekiem".

Hana Kimura to postać dobrze znana w świecie wrestlingu. 22-latka była jedną z czołowych zawodniczek tej dyscypliny sportowej, wygrywając wiele konkurencji zapaśniczych. Jej kariera rozwinęła się na tyle, że młoda kobieta postanowiła wziąć udział w programie "Terrace House" emitowanym na platformie Netflix. Przez jakiś czas mieszkała w jednym z domów w Tokio z pięciorgiem nieznanych jej osób, szukając miłości. Taka aktywność medialna wrestlerki nie spodobała się internautom, a Hana zmierzyła się z falą hejtu. Światową prasę obiegła wstrząsająca informacja o śmierci 22-latki. 

Zobacz wideo Polski akcent na platformie Netflix

Nie żyje Hana Kimura

Rok temu żegnaliśmy inną zawodniczkę wrestlingu, Ashley Massaro, która zmarła w wieku 39 lat. Natomiast w weekend media obiegła informacja o tajemniczej śmierci jej młodszej koleżanki z branży - Hany Kimury. Japonka miała zaledwie 22 lata, a już zyskała ogromną popularność i uznanie w świecie sportu, zdobywając liczne tytuły i wygrywając mistrzostwa. Wyróżniała się charyzmą oraz oryginalnym wizerunkiem, którego charakterystycznym elementem były różowe włosy. 

Hana KimuraHana Kimura Instagram/ @hanadayo0903

Przyczyny śmierci 22-latki nie zostały jeszcze wyjaśnione. Informację o tragicznym wydarzeniu przekazała 23 maja organizacja wrestlerska Stardom:

Nasza Hanna Kimura nie żyje. To dla nas bardzo trudny moment. Proszę bądźcie pełni szacunku i poświęćcie trochę czasu na przemyślenia. Pomódlcie się wraz z jej rodziną i przyjaciółmi. Prosimy o wsparcie w tym trudnym czasie.

Zapaśniczka wzięła niedawno udział w programie, którego emisja odbywała się za pośrednictwem platformy Netflix. Występ Hany w reality show "Terrace House" nie spodobał się jej fanom. Internauci mocno skrytykowali Kimurę, a jej reakcja na hejt była bardzo wymowna. Ostatni wpis 22-latki w mediach społecznościowych budzi wiele podejrzeń. 

Ranią mnie opinie ludzi na mój temat każdego dnia. Dziękuje, że miałam wspaniałą matkę. Kocham cię. Jestem słaba, przepraszam. Nie chce być już człowiekiem - wyznała gwiazda Netfliksa.

Podejrzenia, jakoby Hana miała popełnić samobójstwo, są brane pod uwagę, jednak póki co nie ma żadnych oficjalnych potwierdzeń dotyczących okoliczności jej śmierci. 

Więcej o: