Melanie Griffith uwielbia zabiegi medycyny estetycznej. Ostatnio paparazzi przyłapali ją na spacerze. Dobrze wygląda?

Melanie Griffith była niegdyś uważana za jedną z najpiękniejszych kobiet światowego show-biznesu. Aktorka, pomimo ponadprzeciętnej urody, nie stroniła od operacji plastycznych i tym samym mocno zmieniła rysy twarzy. Przypomina samą siebie?

Melanie Griffith lubi dbać o swoją urodę. 62-latka utrzymuje świetną figurę dzięki aktywności fizycznej i zamiłowaniu do joggingu. Fotoreporterzy bardzo często "przyłapują" ją na porannym bieganiu. Efektem ćwiczeń jest jędrne ciało aktorki, którym chętne chwali się na Instagramie, publikując zdjęcia w samej bieliźnie. Jak Melanie wygląda bez makijażu? W naturalnej odsłonie spacerowała uliczkami nieopodal swojego miejsca zamieszkania. 

Zobacz wideo Polskie gwiazdy również pokazują swoje prawdziwe oblicze!

Melanie Griffith bez makijażu

Wielkiej sławy aktorka wiele razy poddawała się ingerencji chirurgów plastycznych. Tym samym mocno zmieniły się rysy jej twarzy, które przed operacjami były uważane za wręcz idealne. Melanie uwielbia dbać o wygląd, co owocuje utrzymaniem świetnej figury, jednak z upływem czasu coraz mniej przypomina siebie sprzed lat. Czyżby była to zmiana na lepsze? 

Aktorka została ostatnio przyłapana przez fotoreporterów bez makijażu. Melanie wybrała się na spacer, przestrzegając obowiązujących zasad związanych z pandemią. Dla bezpieczeństwa zasłoniła oczy okularami przeciwsłonecznymi, a na usta i nos założyła maseczkę ochronną. Paparazzi jednak wyłapali moment, w którym widać twarz gwiazdy bez zbędnych upiększaczy. Myślicie, że w naturalnej wersji wygląda korzystniej?

Melanie pochwaliła się w mediach społecznościowych uroczym zdjęciem, do którego pozuje z bukietem kwiatów i laurką z napisem "MOM". W ten sposób została obdarowana z okazji Dnia Matki. 

Dzień Matki! Mam najwspanialsze dzieci. Zobaczyłam całą czwórkę, zachowując dystans. Bardzo je kocham! - czytamy na profilu aktorki. 

 

Taki prezent z pewnością sprawił Melanie ogromną radość!

Więcej o: