62-letnia Melanie Griffith zapozowała przed lustrem w samej bieliźnie. Odważne zdjęcie opublikowała na Instagramie. "Co za ciało!"

Melanie Griffith wie jak wzbudzić zainteresowanie fanów. Wystarczyło, że wrzuciła zdjęcie w bieliźnie i natychmiast posypało się mnóstwo komentarzy. Oczywiście pozytywnych.

Melanie Griffith jak na prawdziwą gwiazdę przystało, jest bardzo medialną osobą. Podąża również za trendami i aktywnie prowadzi swój Instagram. To właśnie na jej - między innymi - profilu pojawiło się bardzo gorące zdjęcie. Aktorka zapozowała w samej bieliźnie

Melanie Griffith pochwaliła się ciałem na Instagramie

Mama Dakoty Johnson może być z siebie dumna. Niedawno świętowała swoje 62. urodziny, jednak wcale na tyle nie wygląda. Ciała może pozazdrościć jej niejedna kobieta, a dowód na to znaleźliśmy na Instagramie. Jedna z firm - "The Kit" - opublikowała zdjęcia Melanie w samej bieliźnie i szpilkach. Aktorka wygląda fenomenalnie i bardzo seksownie. 

 

Fani nie mogą wyjść z podziwu nad figurą swojej idolki. Zdjęcie zarówno wspomnianej wyżej firmy, jak i repost Griffith zalała lawina komentarzy. 

Chol**a dziewczyno, wyglądasz wspaniale!
Wow! Co za ciało!
Przepięknie, jesteś inspiracją.
Seksownie!

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko pogratulować Melanie tak pięknego ciała. Jest ono z pewnością efektem morderczych treningów i ściśle przestrzeganej diety. 

CW

Marzena Rogalska opowiedziała w rozmowie z Plotkiem o swojej diecie i treningach. Wiemy już, dzięki czemu wygląda tak wspaniale.

Zobacz wideo
Więcej o: