62-letnia Melanie Griffith uwielbia operacje plastyczne. Ostatnio znowu została przyłapana pod kliniką medycyny estetycznej. Czy kiedyś zrezygnuje z zabiegów?

Melanie Griffith była uważana za bardzo piękną kobietę, jednak na pewnym etapie swojego życia zaczęła przesadzać z operacjami plastycznymi. Paparazzi znów przyłapali ją w drodze do kliniki medycyny estetycznej.
Melanie Griffith Melanie Griffith Instagram/instylemagazine/fot.Robbie Fimmano

Melanie Griffith

Na Melanię Griffith wiele kobiet patrzy z pewnością z zazdrością. Aktorka ma 62 lata, a jej figura naprawdę zachwyca. Swoją smukłą sylwetkę zawdzięcza ciężkim treningom, ale nie raz ingerowała w wygląd twarzy. Właśnie została przyłapana w drodze do lekarza.

Melanie Griffith Melanie Griffith FORUM

Czas na relaks?

Cały świat zachwycał się niegdyś urodą i talentem Melanie. Nie bez powodu. Gwiazda rozkochała w sobie m.in. Antonio Banderasa. Jednak seria zabiegów upiększających spowodowała, że dzisiaj trudno dostrzec w Griffith jej dawną twarz.

Melanie Griffith Melanie Griffith FORUM

Zaufani specjaliści

Seria zabiegów upiększających spowodowała, że na ostatnich zdjęciach trudno ją rozpoznać. Mimo wszystko, aktorka doskonale wie, że liczne ingerencje w urodę nie były najlepszym rozwiązaniem.

Nie zdawałam sobie sprawy, jak źle to wygląda, dopóki ludzie nie zaczęli mówić "Boże, co ona ze sobą zrobiła?". To bardzo mnie raniło. Poszłam do innego lekarza, który zaczął odwracać efekty tego g*wna, które zrobiła mi tamta pani doktor. Mam nadzieję, że teraz już wyglądam bardziej normalnie - mówiła niegdyś.

Lekarz okazał się chyba na tyle dobry, że aktorka kilka dni temu znów odwiedziła salon specjalizujący się w medycynie estetycznej.

Melanie Griffith Melanie Griffith screen Instagram @thekitundergrments

Sylwetka

Gwiazda na pewno jednak nie żałuje godzin spędzonych na siłowni. Dzięki temu jej ciało wygląda dziś naprawdę rewelacyjnie. Nic więc dziwnego, że lubi pokazywać się w strojach kąpielowych. 

Melanie Griffith na wakacjach w Hiszpanii
instagram.com/melaniegriffith

Melanie Griffith Melanie Griffith screen Instagram @thekitundergrments

Fani w szoku

Obserwatorzy Melanie nie kryją swojego zaskoczenia i zachwytu nad figurą gwiazdy.

Chol**a dziewczyno, wyglądasz wspaniale!
Wow! Co za ciało!
Przepięknie, jesteś inspiracją.
Seksownie! - pisali.
Melanie Griffith Melanie Griffith Fot. melaniegriffith/Instagram

Choroba

Aktorka od 2009 roku walczyła z rakiem skóry. W 2018 przeszła operację wycięcia komórek rakowych i opublikowała na Instagramie zdjęcie tuż po zabiegu. Zaapelowała do swoich fanów, aby dbali o swoje zdrowie i używali kremów z filtrem, kiedy spędzają czas na słońcu. Gwiazda otrzymała wtedy ogromne wsparcie od obserwatorów.

Zgadzam się w 100%. Za mało ludzi chodzi do dermatologa, a to bardzo ważne. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, Melanie.
Modlę się, żebyś wyzdrowiała - pisali.
Melanie Griffith Melanie Griffith instagram/melaniegriffith

Piękna?

Co myślicie o urodzie Melanie? Czy mimo wielu operacji plastycznych wygląda pięknie, czy jednak było ich już zbyt wiele?

CW, KB