Marcela Leszczak i Misiek Koterski przebrali się za indiańską rodzinkę. Modelka pozuje bez makijażu. "Jesteś taka śliczna"

Marcela i Misiek wielokrotnie podreślają, że nie są idealni, jednak darzą się prawdziwą miłością. Owocem ich szczerego uczucia jest syn Fryderyk. Jak rodzinka spędza domową izolację? Przebrali się za Indian, a modelka pozuje bez makijażu.

Wielka miłość, głośne rozstanie i jeszcze głośniejszy powrót - tak w kilku słowach powierzchownie można opisać relację Marceli Leszczak i Miśka Koterskiego. Para wspólnie wychowuje synka Fryderyka, który jest oczkiem w głowie rodziców. Popularny aktor i modelka razem spędzili Wielkanoc, twierdząc, że przymusowa izolacja zbawiennie wpłynęła na ich związek. Znów zamieszkali razem, a Fryderyk może cieszyć się ich obecnością. Jak przetrwali kilka tygodni odosobnienia? Bardzo kreatywnie! Tym razem zdecydowali się na "przebieranki". Czyżby Marcela była urodzoną Indianką? Fani są zachwyceni jej naturalną urodą!

ZOBACZ TEŻ: Marcela Leszczak na Instagramie: "Droga kobieto, mordowanie płodu jest mordowaniem człowieka"

Zobacz wideo Marcela Leszczak potwierdziła powrót do Miśka.

Marcela i Misiek przebrani za Indian

Spędzanie większej ilości czasu w domu sprawiło, że wyzwalają się w nas pokłady nieodkrytej dotąd kreatywności. Przykładem tego może być rodzinka Miśka Koterskiego. Aktor razem z ukochaną i synkiem postanowił przebrać się za Indian i uwiecznić te radosne chwile na fotografiach, którymi podzielili się z fanami.

Indianie w akcji. Już o 19:00 zapraszamy do @misiekkoterski na instanockę. Dziś będzie wyjątkowa, bo cała nasza trójka bierze udział, jeśli oczywiście Fry na to pozwoli - zażartowała Leszczak.
 

Internauci zwrócili uwagę nie tyle na oryginalne i orientalne stylizacje popularnej rodzinki, co na urodę Marceli. Modelka zaprezentowała się na Instagramie w naturalnej wersji - bez śladów makijażu. Zachwyciła tym obserwatorów jej profilu.

"Wow, jak pięknie bez make- up'u".
"Jejku Marcelka, jesteś taka śliczna. Uwielbiam was wszystkich" - pisali fani rozentuzjazmowani zapowiedzianym przez modelkę live'em.
"Pozytywnie zwariowani, dużo pozytywnej energii wnosicie do życia wielu ludziom".

Trzeba przyznać, że Leszczak prezentuje się świetnie, a strój Indianki tylko dodaje jej uroku. Nasze serca skradł natomiast mały Fryderyk, który ze słodkim uśmiechem na ustach pozuje do zdjęć.

Więcej o: