Małgorzata Ostrowska-Królikowska świętuje 18. urodziny córki. Mają piękną sesję zdjęciową. "Życie toczy się dalej..."

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i jej bliscy mają wyjątkową okazję do świętowania. Jedna z jej córek, Marcelina, kończy 18 lat. Dumna mama podzieliła się z fanami wspólnymi zdjęciami.

Ten rok zaczął się dla rodziny Królikowskich bardzo smutno. Pod koniec lutego po ciężkiej chorobie odszedł Paweł Królikowski, którego strata mocno dotknęła jego bliskich. Na Instagramie pożegnała go żona Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która skierowała do niego poruszające słowa, oraz syn Antek. Teraz jednak mają wyjątkową okazję do świętowania.

Zobacz wideo Rodzice Antka polubili jego nową dziewczynę

Małgorzata Ostrowska-Królikowska chwali się córką

Królikowscy doczekali się pięciorga dzieci: Antka, Jana (który jest w związku z Joanną Jarmołowicz i z którą doczekał się syna Józefa), Julię (znaną z serialu "Klan", gdzie gra Kasię), Marcelinę i Ksawerego. Młodsza córka Królikowskich właśnie stała się pełnoletnia. Jej mama pomimo ciężkich ostatnich miesięcy stara się cieszyć tym dniem jak najbardziej. Na profilu serialowej Grażynki z "Klanu" pojawiły się zdjęcia z jej sesji zdjęciowej z Marceliną:

Marcelina i Magnolcia skończyły 18 lat. Dorosłość? Magnolcia kwitnąca zawsze będzie zapowiadała nowy początek, a Marcelina zawsze będzie naszą małą Cyśką. Życie toczy się dalej... - napisała z nadzieją.
 

Internauci w komentarzach złożyli życzenia nastolatce:

Wszystkiego najlepszego dla córki.
Samych radosnych chwil i mądrych decyzji życzę. Udanego skoku w dorosłość.
Cudowne jesteście - piszą.

Wśród komentujących znalazła się także Agnieszka Kaczorowska, czyli serialowa córka aktorki. Bożenka z "Klanu" napisała:

Obie takie piękne. I takie podobne. Ucałowania urodzinowe.

My również dołączamy się do życzeń!

Więcej o: