Mel Gibson na zakupach z 28-letnią partnerką. Rosalind jest śliczna, ale ma minusa za brak ochronnej maseczki

Mel Gibson wybrał się ostatnio na zakupy do supermarketu. Nie był sam, towarzyszyła mu ukochana, która na twarzy nie miała maseczki. Wszystko uwiecznili na zdjęciach czujni paparazzi.

Mel Gibson mieszka na co dzień niedaleko Los Angeles, w mieście Calabasas. To tam na jednym z osiedli mieści się jego luksusowa willa, w której mieszka ze swoją 28-letnią partnerką, Rosalind Ross. Para postanowiła ostatnio opuścić swoje mieszkanie, by zrobić zakupy w supermarkecie. Przed sklepem czekali na nich paparazzi.

Zobacz wideo Ulubieni bohaterowie filmów akcji z VHS [RANKING]

Mel Gibson na zakupach z młodszą partnerką

64-letni Mel Gibson dba o zdrowie, izolując się od społeczeństwa w luksusowym domu w USA. Czasami musi jednak wyjść na zewnątrz, by na przykład zrobić zakupy. Paparazzi przyłapali go razem z piękną partnerką w okolicach jednego z amerykańskich supermarketów.

Mel Gibson z młodszą partnerkąMel Gibson z młodszą partnerką East News

Para była bardzo poważna, ale chyba zadowolona z zakupów. Ze sklepu wyjechali z dużym wózkiem. On ubrany był w dżinsową koszulę i krótkie spodenki, natomiast ona postawiła na ciemny, "ciężki" look. Nawet lekko męska stylizacja nie odebrała Rosalind uroku. 28-latka jest śliczną kobietą. Minus należy się jednak za brak maseczki. Powinna wziąć przykład z ukochanego i również mieć ją na twarzy. 

Mel Gibson i Rosalind Ross

Para poznała się w 2014 roku, a ich związek od początku budził kontrowersje ze względu na dużą różnicę wieku. Gibson jednak w 2016 roku zapewniał, że nie stanowi ona dla nich przeszkody.

Jeśli chodzi o wiek i związki, to są tylko liczby. Ona jest dorosła, naprawdę za sobą przepadamy. To mogłoby być problematyczne, ale u nas wszystko gra. Jest naprawdę wyjątkową osobą - mówił w jednym z wywiadów.

Ich związek budził również kontrowersje ze względu na fakt, że niektóre dzieci Mela są młodsze od jego aktualnej wybranki serca. Przypomnijmy, aktor jest ojcem dziewięciorga dzieci. Najstarsze z nich, córka Hanna, ma 37 lat, a najmłodsze, syn Lars, zaledwie trzy lata.

ZOBACZ TEŻ: Paparazzi przyłapali Mela Gibsona na spacerze. Nie poznalibyście go. Niechlujny zarost i ta stylizacja... Daleko mu do amanta ze ścianek

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.