Kuba Badach stracił pracę. Już nie poprowadzi swojej audycji w Chillizet

W radiostacji Chillizet zaszły niemałe zmiany. Zrezygnowano z wielu autorskich audycji, m.in. tej Kuby Badacha.

Kuba Badach w show-biznesie często jest opisywany jako mąż Aleksandry Kwaśniewskiej, jednak nie można zapomnieć, że jest przede wszystkim bardzo utalentowanym muzykiem. Jego pozycja na rynku jest mocna, nie ma problemu z wyprzedaniem sali koncertowej, a w swojej kolekcji nagród ma dwa Fryderyki, które uchodzą w Polsce za jedno z największych wyróżnień w przemyśle muzycznym. Kuba Badach swoją pasją do muzyki dzielił się również w autorskiej audycji "Dźwięki nieoczywiste", która była nadawana na antenie Chillizet. Jak się okazuje, to już jedynie przeszłość. Radiostacja zrezygnowała z większości autorskich audycji. Nie obyło się bez zwolnień, o czym Kuba Badach przekonał się na własnej skórze. 

ZOBACZ TEŻ: Kuba Wojewódzki ostro o odejściu Wojciecha Manna z "Trójki". "Posłuszni muszą być tylko niewolnicy!"

Kuba Badach stracił audycję w Chillizet

Portal Wirtualnemedia.pl poinformował o dużych zmianach, jakie nastąpiły w Chillizet. Stacja  rozstała się z dyrektor muzyczną Urszulą Prussak i producentką Kingą Król, a także zrezygnowała z większości autorskich audycji. Z Chillizet pożegnali się: Olga Kozierowska ("Sukces pisany szminką"), Łada Drozda ("Emocjonalny ład"), Paweł Juzwuk ("Mixtura"), Natasza Kotarska ("Spokój w wielkim mieście"), kolektyw dj'ski Ptaku, Kviatov i BRTK ("Porządne dziewczyny"), Maciej "Envee" Goliński ("Envee, czyli set"), Kuba Badach ("Dźwięki nieoczywiste") oraz Michał Lipka, czyli Cpt. Sparky ("Soul service").

Rzeczniczka prasowa radia, Małgorzata Kozieł w rozmowie z portalem tłumaczy, że zmiany nie mają nic wspólnego z tym, co dzieje się teraz w kraju. 

RG