Magdalena Ogórek pracuje zdalnie i pokazuje swoje mieszkanie. "Domowe studio". W biurze nie brakuje wielkanocnych ozdób

Magdalena Ogórek na Instagramie prezentuje swoje domowe biuro. Jest na czym oko zawiesić.

Magdalena Ogórek przeszła niemałą metamorfozę i nie mamy na myśli tym razem jej wyglądu. Z lewicowej kandydatki na urząd prezydenta zmieniła się w lwicę prawicy, co świetnie jej się opłaciło. Zmiana poglądów zaowocowała audycją w Polskim Radiu, a także stołkiem prowadzącej programu "W tyle wizji" w TVP Info. Magdalena Ogórek nie może narzekać więc na brak pracy i nie oszczędza się również podczas domowej izolacji. Pracuje zdalnie, czym chwali się na Instagramie i pokazuje przy okazji swoje mieszkanie. Jego wystrój może niejednego zaskoczyć. Zobaczcie zresztą sami. 

ZOBACZ TEŻ: Hanna Lis dogryzła Magdalenie Ogórek. Przy okazji oberwało się też TVP. "Może Kurski pamięta?". Jest już odpowiedź stacji

Jak mieszka Magdalena Ogórek?

Mieszkanie prezenterki TVP wydaje się eleganckie. Zazwyczaj możemy oglądać jej biuro, w którym zdalnie prowadzi również swoją audycję radiową. Pomieszczenie jest urządzone w ciepłych kolorach brązu i beżu. Widzimy również zwisające żyrandole, które nadają wnętrzu nieco elegancji, a także pianino, które stoi tuż obok regału pełnego książek. Na ścianach nie brakuje starych obrazów, a na stole już możemy oglądać wielkanocne ozdoby.

Magdalena OgórekMagdalena Ogórek instagram.com/magdalena.ogorek/

Mieszkanie Magdaleny Ogórek jest urządzone w stylu retro, jednak wciąż wydaje się bardzo funkcjonalne i przede wszystkim umożliwia jej pracę zdalną. Podoba wam się sposób, w jaki urządziła biuro? Dajcie znać w komentarzach. 

 

RG