Magdalena Ogórek świętowała 41. urodziny. Z tej okazji pokazała zdjęcia sprzed lat. "Jak ten czas leci"

W dniu urodzin Magdalena Ogórek uraczyła swoich obserwatorów na Instagramie filozoficznym przemyśleniem. Nie obyło się też bez starych zdjęć.

Magdalena Ogórek trafiła do "wielkiej polityki" w 2015 roku przy okazji wyborów prezydenckich. Startowała wówczas z poparciem Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Po porażce zrobiło się o niej cicho. Nie trwało to jednak długo. Doktor nauk humanistycznych z Rybnika niespodziewanie opowiedziała się po stronie partii rządzącej i została gwiazdą TVP.

Zobacz wideo

Magdalena Ogórek wywołała swego czasu niemałe poruszenie w mediach. Kontrowersje przy wyborach prezydenckich wzbudzała między innymi jej przeszłość. Kobieta dawniej wystąpiła jako epizodystka w kilku polskich serialach, a to zdaniem wielu osób nie uchodzi osobie ubiegającej się o stołek głowy państwa. Dziś niedoszła pani prezydent również regularnie wraca na języki. Głównie za sprawą swoich szeroko potem komentowanych wypowiedzi. To w parze z niekwestionowaną urodą zaskarbiło jej sympatię wielu fanów. Obecnie profil Ogórek na Instagramie śledzą ponad 24 tysiące osób.

Magdalena Ogórek świętuje urodziny na Instagramie

W miniony weekend Magdalena Ogórek skończyła 41 lat. Aż trudno w to uwierzyć. Gwiazda TVP cały czas wygląda jakby była młodsza o co najmniej dekadę. Z okazji rozpoczęcia kolejnego roku życia, solenizantka pochwaliła się na Instagramie kilkoma archiwalnymi zdjęciami z dzieciństwa i młodości.

 
Moja urodzinowa refleksja brzmi bardzo głęboko, filozoficznie i sentymentalnie: jak ten czas leci! - dopisała.

W komentarzach z miejsca pojawiły się życzenia urodzinowe dla Ogórek.

200 lat z serca Pani życzę. Pozdrawiam serdecznie.
Życzymy Pani błogosławieństwa Bożego na każdy dzień.
Wszystkiego Najlepszego Pani Magdo. Życzę samych pięknych chwil - piszą fani.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć 100 lat!

Więcej o: