Hanna Lis dogryzła Magdalenie Ogórek. Przy okazji oberwało się też TVP. "Może Kurski pamięta?". Jest już odpowiedź stacji

Hanna Lis wbiła szpilę zarówno Magdalenie Ogórek, jak i Telewizji Polskiej. O co poszło?

Konflikt pomiędzy Hanną Lis i Magdaleną Ogórek najwyraźniej przybiera na sile. Przypomnijmy, że rok temu była kandydatka SLD na prezydenta obraziła na Twitterze dziennikarkę, zarzucając jej, że jedynymi jej ambicjami było "zostanie szafiarką", po czym sama zaczęła wyprzedawać na Facebooku swoje markowe ubrania. Lis wówczas nie zabrała komentarza, lecz teraz uderzyła ze zdwojoną siłą. 

Nie od dziś wiadomo, że Magdalena Ogórek promuje się na Instagramie i wrzuca tzw. "selfies", w których następnie oznacza marki ubrań, które ma na sobie. Za lokowanie produktu (taka jest oficjalna wersja), będąc pracownikiem TVP można być zawieszonym w pracy, co spotkało ostatnio Joannę Racewicz. Te zasady najwyraźniej nie obowiązują Ogórek, co wytknęła jej Lis.

Przypomnijcie mi: za co Aśka Racewicz straciła pracę w TVP? Było coś o lokowaniu produktu na Instagramie, o ile dobrze kojarzę...? Może @KurskiPL pamięta? To jak to działa? Lepszy sort może? - napisała Lis w poście na Twitterze.

Całą sytuację skomentowała sama Magdalena Ogórek.

Czytam wszystkie tweety po programach, staram się odpowiadać na setki listów, jakie spływają do redakcji. Informacje na moim prywatnym Instagramie są odpowiedzią na prośby wielu pań - nie sposób odpowiedzieć każdej z osobna. Takie oznaczenia to częsta praktyka na Instagramie. Oczywiście nie pobieram za to żadnego wynagrodzenia, zawsze jestem do dyspozycji moich drogich widzów. To mój obowiązek - powiedziała w rozmowie z WP.

Oświadczenie TVP

Portal "Wirtualne media" opublikował oświadczenie TVP.

W związku z ostatnią publikacją w mediach społecznościowych, kierownictwo programów publicystycznych TVP i TAI przypomniało wszystkim pracownikom i współpracownikom o konieczności przestrzegania zasad etyki dziennikarskiej, obowiązujących pracowników i współpracowników Telewizji Polskiej. Dotyczą one w szczególności unikania jakichkolwiek sytuacji, które mogłyby budzić podejrzenie o jakiekolwiek działania promocyjne w kontekście programów i marki TVP. Należy podkreślić, że wszystkie ubrania i dodatki, w których Magdalena Ogórek prezentuje się w mediach społecznościowych, są jej prywatną własnością, zostały kupione przez nią i nie są elementem współpracy promocyjnej z jakimikolwiek podmiotami - poinformował zespół rzecznika TVP.

Joanna Racewicz wyrzucona z TVP

W marcu Joanna Racewicz rozstała się z TVP po 20 latach. Przyczyną miało być złamanie etyki dziennikarskiej. Kierownictwo zarzuciło jej, że na swoim Instagramie lokuje produkty, które były związane z jej dietą.

W wydanym oświadczeniu podkreśliła, że nie wiedziała, że prowadzony przez nią 6 marca program będzie jej ostatnim, dlatego nie miała okazji pożegnać się z widzami. Wspomniała też o wyjaśnieniu skierowanym do władz stacji, w którym zapewniała o gotowości do rozmowy oraz skasowaniu wszystkich spornych materiałów. Niestety odpowiedź ze strony TVP nie nadchodziła. Więcej na ten temat możemy przeczytać TUTAJ.

Skromna Ogórek o swojej figurze. Czemu zawdzięcza tak szczupłą sylwetkę? Możecie się zdziwić

MM

Więcej o:
Komentarze (94)
Hanna Lis dogryzła Magdalenie Ogórek. Przy okazji oberwało się też TVP. "Może Kurski pamięta?"
Zaloguj się
 • Gość: jaro.kłamczyński

  Oceniono 73 razy 63

  Wyjątkowo obłudna baba, można śmiało powiedzieć, że podła sprzedajna bladź.

 • boshary

  Oceniono 48 razy 36

  jak Bozia hojnie obdarzy wyglądem to jest bardzo skąpa w rozdawaniu rozumu. To jest właśnie ten przypadek.

 • Jan Osik

  Oceniono 44 razy 34

  Madzia ...
  kiedyś dawała dupy komunistom z SLD,
  teraz daje komunistom z pis.

 • norbertrabarbar

  Oceniono 39 razy 33

  Trzeba przyznać, że pani Ogórek wie jak płynąć na fali socjalizmu.

 • ka2

  Oceniono 32 razy 28

  Jezu, dorosła kobieta, osoba publiczna, robi sobie słitfocie w kiblu ? I chwali się torebusią jak gimnazjalistka albo jakaś blachara.

 • Gość: le Ming

  Oceniono 36 razy 24

  Pani Hanno, pisowska swołocz po prostu może więcej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX