Poznaliśmy już ramówkę stacji TVN, nadszedł więc czas, aby i TVP przedstawiło widzom swoją propozycję programową. Przy okazji prezentacji ramówki mogliśmy przyjrzeć się stylizacjom dziennikarek i prezenterów Telewizji Polskiej.
Magdalena Ogórek, pomimo porażki poniesionej w 2015 roku wyborach prezydenckich, nie daje nam o sobie zapomnieć i ciągle jest obecna w polskich mediach. Jak wiemy, historyczka postanowiła pożegnać się z lewicą i dołączyć do "dobrej zmiany", dzięki czemu jej kariera nabrała naprawdę niezłego tempa. Teraz Magdalena Ogórek będzie brylować jako prowadząca program na antenie TVP. A co możemy powiedzieć o jej stylizacji podczas ramówki Telewizji Polskiej?
Na ten wieczór Magdalena Ogórek wybrała stylizację w iście hollywoodzkim stylu. Prezenterka postawiła na znaną wszystkim z filmowych festiwali klasykę. Długa czerwona suknia z wysokim rozcięciem, odsłaniająca ramiona i gładki dekolt, sprawdza się prawie zawsze dobrze. My mamy jednak pewne zastrzeżenia co do samej długości sukienki. Przy takim rozcięciu wygląda ona stosunkowo... dziwnie, jakby nie została odpowiednio dobrana do klientki. Ogórek wręcz deptała po niej jasnymi szpilkami.
Była konkurentka Andrzeja Dudy zdecydowała się też na klasyczne, perłowe kolczyki i oraz pasujące do całości cieliste szpilki. Uwagę zwraca jednak przede wszystkim pikowana torebka. Wiemy, że Magdalena Ogórek ma słabość do drogich torebek, na premierze filmu "Dwie Korony" do swojej stylizacji dobrała torebkę Louis Vuitton za około 5 tysięcy złotych. Tym jednak razem Magdalena Ogórek przeszła samą siebie. Do stylizacji dobrała torebkę Diora za około 16 tysięcy złotych!
A Wam jak podobała się stylizacja Ogórek?
JP