Maria Konarowska przekonuje: Nie być teraz jakoś superproduktywnym i kreatywnym to też jest ok. Internauci: Głos rozsądku

Maria Konarowska opublikowała w sieci nowe zdjęcie z córką. Towarzyszy mu ciekawy wpis, z którym zgadzają się fani.

Maria Konarowska zauważyła, że izolacja, w której żyjemy od kilkunastu już dni, wywiera na nas nie potrzebną presję. Aktorka podzieliła się z fanami swoim zdaniem na temat treningów w domu, czy wyszukiwania coraz to dziwniejszych zajęć domowych. Wielu z fanów podziela jej zdanie. 

Zobacz wideo Grzegorz Krychowiak dołącza do akcji #zostanwdomu

Maria Konarowska apeluje do fanów

Aktorka postanowiła wyjść naprzeciw fanom i podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat domowej izolacji. Wyznała, że ona nie czuje presji, by być nad wyraz produktywną w tym czasie, bo to jeszcze bardziej stresuje człowieka. 

Ale wiesz, że nie być teraz jakoś super produktywnym i kreatywnym to też jest ok? Nie róbmy sobie w tym trudnym czasie jeszcze dodatkowej presji. Patrzę na wspaniałych ludzi, którzy zaczęli teraz pisać książki, tworzyć blogi, hodować nowe kraty na brzuchach, robić z serwetek czy resztek po papierze toaletowym rzeźby godne muzeum narodowego i to jest wspaniałe i to jest piękne. Luz jak sobie jesteś i czekasz aż może spłynie na ciebie jakiś nowy talent, natchnienie, motywacja, szczególna do wykrzesania z siebie sił i mocy nieodkrytych, byle gorączkowo nie cisnąć się wewnętrznie, że trzeba się stać nagle wirtuozem nowo odkrytej umiejętności. Nic się nie stanie, jeśli to nie nadejdzie, jeśli sobie po prostu będziesz. To wystarczy.
 

Fani bardzo entuzjastycznie zareagowali na wpis aktorki.

Mądre słowa i piękne zdjęcie!
Pięknie pani pisze. Zdrowia i wszystkiego najlepszego.
Zgadzam się z panią 100 proc. Wystarczy być.

Cóż, każdy ma swój sposób na spędzanie nadmiaru wolnego czasu w domu. Ważne, żeby w nim jednak faktycznie przebywać i jak najrzadziej wychodzić na zewnątrz. #Zostańwdomu

CW