Maria Konarowska urodziła. Zdradziła, jakie imię wybrała dla córki. Oryginalne. Komentuje m.in. Agnieszka Woźniak-Starak

Maria Konarowska została po raz pierwszy mamą. Aktorka pochwaliła się wyjątkowym zdjęciem z córką. Dziewczynka otrzymała oryginalne imię - Gaja.

Pod koniec czerwca Maria Konarowska poinformowała swoich fanów, że spodziewa się pierwszego dziecka. Zrobiła to za pośrednictwem Instagrama, gdzie dodała zdjęcie, na którym pokazała ciążowe krągłości oraz dodała wpis, w którym napisała, że "wchodzi w nowy wymiar szczęścia". Przez okres ciąży chętnie dzieliła się z internautami swoimi doświadczeniami i przeżyciami. Teraz również zdecydowała się pochwalić swoim szczęściem.

Maria Konarowska urodziła

Na jej profilu pojawiło się zdjęcie z dzieckiem, które zrobiono w szpitalu. Mama trzyma na nim w ramionach córkę.

Nie miałam pojęcia, że cały świat, jest w rzeczywistości taki malutki. Gaja - napisała.
 

Pod spodem posypały się gratulacje i piękne słowa wzruszonych fanów Marii Konarowskiej. Wśród nich znalazły się także gwiazdy, w tym m.in. Małgorzata Rozenek i Agnieszka Woźniak-Starak.

Marysiu, przytulamy Was do serca. Wielkie gratulacje - napisała Rozenek.
Gaja, pięknie! Buziaki kochana - dodała Woźniak-Starak.

Maria Konarowska poznała je na planie programu "Azja Express", gdzie pojawiła się razem z Agnieszką Włodarczyk. Aktorka znana jest widzom także m.in. z roli Bereniki w serialu "Pierwsza Miłość" oraz z produkcji "Galileo", gdzie jest współprowadzącą. Jest córką aktorów Joanny Szczepkowskiej i Mirosława Konarowskiego.

My również dołączamy się do gratulacji i witamy na świecie!

W tym roku mamą została także Agnieszka Kaczorowska. Czy już myśli o dalszym powiększeniu rodziny?

Zobacz wideo

AW

Więcej o: