Paulina Soboń wyszła za mąż. Youtuberka pokazała zdjęcia z ceremonii. Postawiła na skromną suknię

Znana polska Youtuberka wyszła za mąż! Paulina Soboń pochwaliła się w sieci zdjęciami z uroczystości. Przyjęła nazwisko męża.

Można by rzec, że znana youtuberka, Paulina Soboń, miała ostatnio sporo szczęścia. Tuż przed wprowadzeniem w Polsce nowych rozporządzeń w związku z ciężką sytuacją, jaka zapanowała na świecie, gwiazda sieci wyszła za mąż. Jeden z najpiękniejszych dni w jej życiu przypadł na 8 marca. Dopiero teraz jednak pochwaliła się zdjęciami z uroczystości. 

Zobacz wideo Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał z

Paulina Soboń i Bartłomiej Maszewski pobrali się

Paulina i Bartek zdecydowali się najpierw na ślub cywilny. Ceremonia odbyła się w Warszawie, a youtuberka miała na sobie krótką, białą sukienkę. Kreacją pięknie odkreślała jej ciążowe krągłości. Tak, razem z ukochanym spodziewają się dziecka.

7 marca 2020. Tyle wspaniałych emocji w najsilniejszym natężeniu! Gdybyście kiedyś zastanawiali się nad dwoma ślubami: najpierw cywilnym, potem kościelnym, dla nas jest to jak pomnożenie szczęścia. Warto - zarówno z tych romantycznych, jak i praktycznych względów. Więcej o tym ślubie opowiedzieliśmy w filmie na moim kanale, więc jeszcze raz Was na niego zapraszam.
 

Gwiazda kanału zatytułowane swoim imieniem i nazwiskiem, który subskrybuje ponad 160 tys. osób, w obszernym wpisie przyznała, że już przygotowuje się do ślubu kościelnego.

Niedługo pokażę Wam zaproszenia na nasz kościelny! Suknię ślubną też już wybrałam i nie jest to żadna z tych, które mogliście zobaczyć w filmie - zdecydowałam się na coś bardziej eleganckiego i bajecznego jednocześnie, więc nie mogę się doczekać, aż nadejdzie moment, w którym Wam ją pokażę! Życzymy Wam dużo zdrowia i spokoju.

Zarówno pod zdjęciami na Instagramie, na którym śledzi ją pond 400 tys. użytkowników, jak i specjalnym filmem, w którym świeżo upieczeni małżonkowie opowiadają o swoim ślubie, nie brakowało gratulacji. 

Gratulacje! Tak się cieszę! 
Wszystkiego dobrego kochani!
 

Redakcja Plotka składa gratulacje i życzy dużo zdrowia przyszłej mamie. 

CW

Więcej o: