Ich Troje straciło wokalistkę? "Nastąpiła roszada w składzie wokalnym i muzycznym"

Agata Buczkowska od jakiegoś czasu nie pojawia się na koncertach Ich Troje. Czyżby zespół po raz kolejny miał zmienić skład?

Zespół Ich Troje prężnie działa na rynku muzycznym już od ponad 20 lat. W tym czasie kilkukrotnie zmieniały się wokalistki grupy. Od kilku lat w zespole śpiewa półfinalistka siódmej edycji programu "The Voice of Poland" Agata Buczkowska. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku skład ponownie się zmieni.

Ich Troje straciło wokalistkę?

Michał Wiśniewski na swoim profilu na Facebooku reklamuje nową, akustyczną trasę koncertową. Co ciekawe, podczas najnowszych występów grupy nie ma Agaty Buczkowskiej, za to śpiewa była wokalistka grupy, a także była żona Michała - Anna Świątczak

Pod koniec stycznia, Michał Wiśniewski zamieścił obszerne oświadczenie, w którym opisał plany zespołu na najbliższy rok. Przy okazji opowiedział o roszadach w wokalnym składzie zespołu, co tylko podgrzewa plotki o odejściu Agaty.

(...)Nastąpiła roszada w składzie wokalnym i muzycznym, która jest niezbędna do dalszego prawidłowego rozwoju zespołu. Tym, którzy odchodzą życzę z całego serca powodzenia w życiu osobistym, jak i zawodowym. Mam nadzieję, że wspólnie spędzony czas składał się z chwil, które w większości będziecie miło wspominali. Z moich i swoich błędów wyciągniecie wnioski, które zaowocują nowymi projektami lub przynajmniej oszczędzą rozczarowania....- czytamy w oświadczeniu.

Agata Buczkowska na Instagramie wciąż podpisana jest jako wokalistka Ich Troje, jednak nie pojawia się na nowych koncertach zespołu. Wiśniewski jeszcze nie zdeklarował się konkretnie co do zmian w zespole. Poprosiliśmy o komentarz zarówno Michała, jak i Agatę. Do tej pory odpowiedziała nam jedynie wokalistka, która obecnie chce zostawić sprawę bez komentarza, co tylko sugeruje nam, że coś musi być na rzeczy.

RG 

Więcej o:
Komentarze (8)
Ich Troje straciło wokalistkę? "Nastąpiła roszada w składzie wokalnym i muzycznym"
Zaloguj się
 • qbiack

  Oceniono 10 razy 8

  Dziwniejszym jest fakt, że Wiśnia się jeszcze z tą panną nie ożenił!

 • 0zatkaokakao0

  Oceniono 7 razy 5

  Nie chciała dawać dudy Wiśni to i wyleciała. Proste.

 • szoferek1

  Oceniono 8 razy 4

  Czerwony chciał jej komin czyścić po pijaku a ona ma już prywatnego kominiarza i nie była chętna dlatego poszła w odstawkę....tak mówią na mieście.

 • louis_von_cypher

  Oceniono 2 razy 2

  intelektualne pulardy "myślały",
  że świat za nogę złapały,
  a to była tylko golonka,
  czerwonego intelektualnego kapłonka.

 • plastikpiokio

  Oceniono 6 razy 2

  to ten konglomerat ze świrem na czele jeszcze istnieje ?????

 • voyteko

  Oceniono 1 raz 1

  bedzie "Ich dwoje" lub " Ich bin einsam"...

 • juma07

  Oceniono 1 raz 1

  występuje jako support Zenka....

 • cezar85

  Oceniono 1 raz 1

  za to poziom pozostał ten sam

  zenek by się spalił ze wstydu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX