Michał Wiśniewski nagrał wideo i podziękował swoim fanom. Towarzyszyła mu jego była żona. Fani zachwyceni: Powinniście do siebie wrócić

Michał Wiśniewski na swoim Instagramie podziękował fanom za subskrypcję jego kanału na Youtubie. Jednak to jego towarzyszka zaskoczyła internautów.

Michał Wiśniewski w podziękowaniu za ilość subskrypcji na YouTube (która wynosi już 100 tysięcy) razem ze swoją byłą żoną Anną Świątczak nagrali wspólny filmik. Podziękowali wszystkim internautom i zaprosili na koncert, który odbędzie się już 6 lutego w Opolu.

Michał Wiśniewski zaśpiewa z byłą żoną

Największą uwagę jednak zwrócił fakt, że gwiazdorowi towarzyszyła Ania - była żona, z którą ma dwie córki i bardzo rzadko się pokazuje. Ania w przeszłości również śpiewała w zespole Ich Troje. Czyżby zapowiadał się wielki powrót? 

Wideo możecie zobaczyć na profilu instagramowym Michała.

Dziękuję Wam wszystkim! - podpisał post.
 

Pod filmikiem pojawiło się wiele komentarzy od fanów i jak się okazuje, wszyscy mają nadzieję, że Ania nie tylko powróci do zespołu, ale że para da sobie kolejną szansę.

Fajnie, że macie takie dobre relacje.
Nasza Świątczakowa. Nareszcie.
Powinniście do siebie wrócić! Koniecznie! - piszą fani.

Michał Wiśniewski i jego zaskakujące wyznanie [KOŁO PLOTKA]

Zobacz wideo

Niestety, pojawienie się piosenkarki na nagraniu prawdopodobnie nie jest oznaką wielkiego powrotu. Ania, będąc kiedyś wokalistką zespołu Ich Troje, również przyczyniła się do tego sukcesu, stąd jej obecność na filmiku. Dodatkowo jest mamą Vivienne, której piosenka na kanale Michała na Youtubie zyskała ogromną popularność. Przypomnijmy, że Vivi nagrała utwór "Nie straszne strachy", który obecnie ma ponad pół miliona wyświetleń. Więcej możecie przeczytać TUTAJ.

BO