Mandaryna o rodzinie Michała Wiśniewskiego: Nie mogę doliczyć się, z ilu elementów się składa. Zdradziła, jakie łączą ich relacje

Mandaryna w rozmowie z serwisem natemat.pl zdradziła, jakie relacje łączą ją z Michałem Wiśniewskim. Przy okazji skomentowała patchworkową rodzinę, do której sama należy.

Mandaryna, a dokładniej Marta Wiśniewska, była żoną Michała Wiśniewskiego przez cztery lata. Z tego związku mają dwoje dzieci - 18-letniego Xaviera i 17-letnią Fabienne. Od tamtej pory znany muzyk był jeszcze w kilku związkach, a w sumie czterokrotnie żonaty. Z byłą partnerką, Anną Świątczak, ma jeszcze dwie córki - 14-letnią Etiennette i 12-letnią Vivienne. Trzeba przyznać, że Michał ma naprawdę dużą rodzinę! I to właśnie ten temat poruszyła Mandaryna w rozmowie z serwisem natemat.pl.

Czy Michał Wiśniewski kupił synowi na urodziny samochód?

Zobacz wideo

Mandaryna o rodzinie Michała Wiśniewskiego

W rozmowie z portalem natemat.pl Marta zdradziła, jakie relacje łączą ją z byłym mężem. Okazuje się, że po kilku latach w końcu potrafią się dogadać.

Przepracowaliśmy z Michałem mnóstwo niefajnych spraw i dziś nie ma między nami jakichkolwiek złych emocji. Utrzymujemy ze sobą regularny kontakt, co czasami sprawia, że media wypisują jakieś "sensacyjne" newsy.

Tancerka zażartowała, że już nieco gubi się w tej patchworkowej rodzinie.

Co prawda powoli nie mogę już doliczyć się, z ilu elementów składa się ów patchwork, ale jest wesoło i dobrze.

A Wy, pamiętacie wszystkie związki polskiego muzyka?

KB