Michał Wiśniewski wygłupia się z Mandaryną na instagramowym nagraniu. Byli małżonkowie spędzili razem sylwestra i widać, że świetnie się bawili

Michał Wiśniewski i Mandaryna spędzili razem sylwestra. Muzyk pochwalił się w sieci zabawnym, krótkim nagraniem.

Rok 2019 przyniósł Michałowi Wiśniewskiemu wiele zmian. Kilka miesięcy temu na jaw wyszło, że w jego małżeństwie nie dzieje się najlepiej i postanowił złożyć pozew o rozwód. Rozprawa sądowa przebiegła bardzo sprawnie, a z Dominiką Tajner, podobnie jak z pozostałymi byłymi żonami, pozostał w dobrych stosunkach. Z jedną z nich postanowił spędzić sylwestra. 

Michał Wiśniewski spędził sylwestra z Mandaryną

Michał wystąpił we wtorek podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie. Potem jednak przeniósł się do baru i w towarzystwie Mandaryny witał nowy rok. Skąd o tym wiemy? Lider "Ich Troje" pochwalił się zabawnym boomerangiem z byłą żona. Siedzą przy barze i stroją dziwne miny. 

 

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo noworocznych życzeń, a niektórzy chyba nawet zatęsknili za tą parą. 

Miło Was widzieć razem - napisała fanka Wiśniewskiego.

To prawda, bardzo przyjemnie patrzy się na ludzi, którzy pomimo rozstania, potrafią się dogadywać i spędzać ze sobą czas. W przypadku Michała i Marty wpływ na to miały z pewnością dzieci. Przypomnijmy, że para ma ich dwoje - 16-letnią Fabienne i 17-letniego Xaviera.

CW

Michał Wiśniewski zakręcił Kołem Plotka. Jak poradził sobie z wyzwaniami?

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.