Michał Wiśniewski wydał nowy singiel. Czy "Piątek" przebije "Filiżankę"? Była żona zachwala nową piosenkę

Michał Wiśniewski, lider zespołu Ich Troje, nie daje o sobie zapomnieć. Tym razem wypuścił nowy singiel o wymownym tytule "Piątek", a jedna z jego byłych żon pomaga mu w promocji. Będzie hit większy niż "Filiżanka"?

Michał Wiśniewski znany jest przede wszystkim jako charyzmatyczny lider zespołu Ich Troje. I chociaż grupa lata swojej świetności ma już dawno za sobą, to piosenkarz co jakiś czas przypomina o sobie swoim fanom i mediom, albo poprzez nowe związki i małżeństwa albo przez wydawanie premierowych, solowych utworów. Przypomnijmy tylko, że hitem Internetu kilka lat temu stała się "Filiżanka", która doczekała się nawet kilku internetowych przeróbek. Teraz Michał Wiśniewski zaprezentował nam "Piątek".

Michał Wiśniewski wydał nową piosenkę

Lider Ich Troje dwa dni temu na swoim Instagramie zapowiedział premierę nowego kawałka o wdzięcznej nazwie "Piątek". Na udostępnionym filmiku widzimy, że Michałowi Wiśniewskiemu towarzyszy córka, Vivienne, która ostatnio również może pochwalić się nową piosenką, o czym niedawno mogliście przeczytać na Plotku.

 

Nowa piosenka Michała Wiśniewska jest bardzo energiczna. Jak nietrudno się domyślić, jej tekst nawiązuje do imprezy mocno zakrapianej alkoholem.

Dominika Tajner zachęca do słuchania "Piątku" Michała Wiśniewskiego

Dominika Tajner, była żona Michała Wiśniewskiego, na swoim InstaStory udostępniła link do nowej piosenki lidera "Ich Troje", promując tym samym jego singiel. Może to oczywiście świadczyć o tym, że byli małżonkowie, pomimo trudnych doświadczeń rozwodowych, nadal pozostają w dobrych relacjach.

 

Piosenka spotkała się na ogół z dobrym przyjęciem przez fanów, co potwierdzają zamieszczone przez nich komentarze:

Piątek, piąteczek, piątunio, Panie Michale forma jest. Vivienne Wiśniewska (...) też superzdolna córa, gratulacje!
Świetny kawałek, cudowny głos. Super Cię znowu słyszeć.
No, Wiśniewski daje czadu... Super piosenka ;) 

A czy Wam nowa piosenka Michała Wiśniewskiego przypadła do gustu? 

JP

Sprawdźcie, czego słuchają polscy piłkarze:

Zobacz wideo