Michał Wiśniewski ujawnił swoją rozmowę z "DDTVN". Jej treść zbulwersowała internautów. "TVN jest bezczelny"

Michał Wiśniewski skontaktował się z redakcją "Dzień Dobry TVN" w sprawie promocji akcji charytatywnej, której jest organizatorem. Okazało się, że stacja zaprosi wokalistę do studia, by opowiedział o wydarzeniu, ale pod pewnym warunkiem.

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner są już po rozwodzie. Informacja o ich rozstaniu była zaskakująca i przez długi czas nie schodziła z pierwszych stron gazet. Niedługo później Michał Wiśniewski znów był na ustach wszystkich, bo okazało się, że ma nową partnerkę, a ta prawdopodobnie jest w ciąży. I choć ich wspólne zdjęcia obiegły sieć, to zakochani dotąd nie udzielili wspólnego wywiadu. Szansę na takowy chciał mieć "Dzień Dobry TVN", wykorzystując fakt, że Wiśniewski zwrócił się do redakcji z prośbą o relację z jego akcji charytatywnej. Nie dość, że stacji nie udało się zaprosić gości, to jeszcze Michał Wiśniewski rozpętał medialną burzę. 

Michał Wiśniewski pokazał SMS-y od "Dzień Dobry TVN"

Michał Wiśniewski napisał do redakcji "Dzień Dobry TVN" z prośbą o promocję jego akcji dla dzieci z domów dziecka "Wiśnia Dzieciom". W odpowiedzi usłyszał, że materiał zostanie zrealizowany pod warunkiem, że nowa partnerka muzyka przy okazji udzieli osobistego wywiadu. Kiedy lider Ich Troje nie zgodził się na taki układ, "Dzień Dobry TVN" odmówiło realizacji materiału o evencie. Wiśniewskiemu taki obrót sprawy się nie spodobał, dlatego też całą sytuację opisał na swoim oficjalnym koncie facebookowym. Jakby tego było mało, udostępnił rozmowę z pracownikiem telewizji śniadaniowej (screeny w naszej galerii, w górnej części artykułu). 

Witam, Michał Wiśniewski się kłania z tej strony. Corocznie organizuję akcję "Wiśnia Dzieciom" i do tej pory zawsze "Dzień Dobry TVN" robiło krótką relację z akcji. Pytanie, czy w tym roku też możemy na to liczyć - napisał gwiazdor. 

Kiedy został zapytany o to, czy w materiale może pojawić się jego partnerka, stanowczo odpowiedział:

Proszę wybaczyć, ale dzieci z domów dziecka nie mają nic wspólnego z moją partnerką, więc jeśli moglibyśmy zrobić tylko akcję, to byłbym wdzięczny - napisał. 

W odpowiedzi usłyszał, że materiał jednak nie może być zrealizowany. 

Panie Michale, dziękujemy za propozycję, ale w tym roku nie będziemy angażować się w akcję. Pozdrawiamy serdecznie - odpisali dziennikarze "Dzień Dobry TVN". 

Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z przedstawicielami "Dzień Dobry TVN". Odmówiono nam jednak komentarza. Wiemy też, że Michał Wiśniewski dogadał się z konkurencyjnym dla TVN programem śniadaniowym  - "Pytanie na śniadanie" emitowanym w TVP. 

Michał Wiśniewski kontra "Dzień Dobry TVN"

Pod screenami rozmowy, jakie udostępnił Wiśniewski na swoim Facebooku pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci byli oburzeni zachowaniem stacji i stanęli po stronie muzyka.  

Bezinteresowność jest jak kreszowy dres. Wyszła z mody.
Pokazali, jacy są.
TVN jest bezczelny. Najpierw sprzedaj im prywatność, a dopiero później będą wspominać o bardzo pięknej akcji, jaką robisz dla dzieci z domów dziecka - pisali. 

Niektórzy zauważyli jednak, że TVN nie ma obowiązku promować Michała Wiśniewskiego, a on sam zazwyczaj bardzo chętnie chwali się swoim życiem prywatnym. Pytanie osoby z redakcji nie było więc całkiem bezzasadne. 

My oczywiście nie opowiadamy się po żadnej ze stron. Ciekawi jesteśmy jednak waszej opinii na ten temat.

AG, MM

Michał Wiśniewski i jego zaskakujące wyznanie [KOŁO PLOTKA]:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (175)
Michał Wiśniewski ujawnił swoją rozmowę z "DDTVN". Jej treść zbulwersowała internautów. "TVN jest bezczelny"
Zaloguj się
 • pedro.666

  Oceniono 119 razy 97

  O! Wiśniewski chroni prywatność. Jak na faceta, który zainstalował 20 kamer we własnym domu i dawał show na żywo z robienia sobie kogla mogla to ja się nie dziwię TVNowi :) Piekło zamarzło

 • Gość: ...

  Oceniono 102 razy 88

  TVN ma własną fundację charytatywną, czemu mieliby bezinteresownie reklamować akcje Wiśniewskiego - i jak naiwnym trzeba byc, zeby wierzyc, ze gosc z długami i problemem hazardowym mysli tylko o dobru dzieci....

 • Gość: gość

  Oceniono 96 razy 82

  Nie udał się szantażyk etyczny, panie Wiśniewski, co? Celebrytów udających filantropów jest tylu, że TVN zabrakłoby doby, żeby ich niańczyć antenowo. Wykup pan czas albo zaoferuj coś w zamian, a nie jęcz o darmową reklamę z frazesami na ustach.

 • Gość: Evcia

  Oceniono 55 razy 49

  Wiśnia jak zawsze potrzebuje rozgłosu. Jak ktoś chce pomóc to robi to bezinteresownie.

 • adampogodny

  Oceniono 73 razy 47

  I bardzo dobrze! Pistv to w sam raz dla tego gościa "co rok nowa żona i nowe dzieci". Pasuje do pisu jak ulał.

 • Oceniono 47 razy 39

  Nazywanie "kolora" gwiazdą to jest totalne przegięcie. To jest po prostu średnio umuzykalniony biznesmen ze świetnym sprzętem i niezłymi pomysłami na muzykę to jest jego niezaprzeczalny atut, natomiast porównywanie go do prawdziwych gwiazdorów muzyki takich jaki był np. Niemen to jest pół włączanie jego imieniu.

 • szyderski

  Oceniono 44 razy 38

  O tym pajacu piszecie. tylko po co?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX