Fani wspierają Kingę Rusin po niedzielnym wydawniu "Wiadomości". "Jesteśmy z Panią całym sercem"

Po wyemitowanym materiale w "Wiadomoścuach" na stacji TVP o Kindze Rusi, w sieci zawrzało. Fani stają w jej obronie i wspierają miłym słowem.

Choć ceremonia Oscarów już dawno za nami, nadal wszyscy żyją imprezą Beyonce, na której była nasza, polska dziennikarka - Kinga Rusin. Prezenterka opisała całe wydarzenie z najmniejszymi szczegółami na swoim Instagramie. Niestety spotkała się z ogromną falą krytyki, której nie przewidziała.

Fani stają w obronie Kingi Rusin

Jednak jak każda gwiazda Kinga Rusin ma też zaplecze swoim wiernych fanów, którzy wspierają ją na każdym kroku. Tak było i tym razem. Pod każdym zamieszczonym poście (szczególnie tym ostatnim) jest pełno miłych komentarzy. Chyba jednak dopiero obrzydliwy materiał, jaki pokazano w niedzielnym wydaniu "Wiadomości" spowodował prawdziwy wysyp wsparcia dla prezenterki. Sparodiowano w nim Rusin i w długim materiale wyolbrzymiono całą aferę.

Jej fani domagali się wręcz reakcji na materiał, nie przebierając w słowach. I doczekali się. Kinga Rusin zamieściła w poniedziałek oświadczenie, w którym w słowach bardzo dosadnych odniosła się do stacji TVP.

Do TVP, po wczorajszym materiale o mnie w Wiadomościach: wy żałosne, kłamliwe kreatury! [...] - zaczęła.
 

Pod postem tym znajdziemy już kilka tysięcy komentarzy, wspierających prezenterkę. Fani nie tylko skrytykowali zachowanie Telewizji Polskiej, ale i przyznali rację Rusin:

Ten materiał był obrzydliwy. Brak slow.
To było obrzydliwe, co zrobiły wiadomości!! Wstyd!!
Brawo Pani Kingi, jestem z Panią całym sercem.
Miałam nadzieje na taką Pani reakcje! - czytamy.
Jestem zdziwiona, zszokowana materiałem TVP o pani w dn. 16.02.2020. Pani Kingo, trzymam kciuki za panią i proszę się nie dawać.

Kinga Rusin w ostatnim poście napisała, że szykowany jest już pozew w stronę Telewizji Polskiej. Pozew wystosowany będzie nie tylko przeciwko władzom stacji, ale również przeciw wszystkim, którzy przygotowali obrażający ją materiał.

Internauci w komentarzach wyrażają nadzieję na to, że uda jej się wygrać z TVP. Podkreślają także, że to, co zrobili dziennikarze, było wręcz obrzydliwe.

BO