Ilona Ostrowska pokazała się bez grama makijażu i filtrów. Fani zachwyceni: Mało kto odważyłby się na takie zdjęcie

Ilona Ostrowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje bez makijażu. Aktorka została zasypana komplementami. Nie dziwimy się temu wcale.

Ilona Ostrowska nie jest fanką mocnych makijaży i w mediach społecznościowych chętnie pokazuje zdjęcia, na których wygląda świeżo i naturalnie. Tym razem aktorka "Rancza" przeszła jednak samą siebie. Pochwaliła się bowiem fotografią, na której pozuje sauté.

Zobacz wideo

Ilona Ostrowska bez makijażu

Ilona Ostrowska wolne chwile spędza w spa. Aktorka postanowiła pochwalić się, jak po zabiegach wygląda jej skóra.

Warto na chwile się zatrzymać i zrobić coś dla siebie.”Czuje się świetnie ach jak wspaniale” - napisała pod ostatnim zdjęciem.

Uwagę zwraca fakt, że Ostrowska na zdjęciu jest całkowicie naturalna (wyjątek stanowią pomalowane na czerwono paznokcie). Nie jest jednak ani uczesana, ani nawet umalowana. 

 

ZOBACZ TEŻ: Ilona Ostrowska pokazała NAGIE ciało. Nie spodziewaliśmy się po niej tak odważnego zdjęcia. Będzie ich więcej

Fani pod wrażeniem

Fotografia nie umknęła uwadze internautów. Fani Ostrowskiej nie szczędzili aktorce komplementów. Zachwalali jej urodę, ale też podziwiali odwagę 45-latki, zwracając uwagę na fakt, że pokazanie światu takiego ujęcia, wymagało nie lada odwagi.

Wyglądasz na szczęśliwą.
Piękna kobieta.
Naturalnie piękna! Bez sztucznych rzęs, wypełniaczy, tony makijażu... Mało która gwiazda odważyłaby się na takie zdjęcie.
Cenię za wszystko, naturalność, unikanie ścianek i itp.
Afrodyta,Venus - pisali

I faktycznie, Ilona Ostrowska wygląda fenomenalnie. Nie mamy wątpliwości, że aktorka akceptuje siebie i jest świadoma swojej urody. Oby więcej gwiazd dawało kobietom taki przykład Polkom. 

AG