Oliwia Bieniuk zapowiada walentynki i pozuje z torebką nad morzem. Fani zachwyceni: "Będziesz moją walentynką?"

Oliwia Bieniuk nadchodzące walentynki świętować będzie nad morzem. Córka Anny Przybylskiej wstawiła wyjątkowe zdjęcie z molo.

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Niektórzy, tak jak Anna i Robert Lewandowscy zaczęli święto zakochanych celebrować już tydzień temu. Pisaliśmy już także o tym, że książę William przygotuje dla księżnej Kate z tej okazji coś wyjątkowego. Wiemy również, jak wyglądają wymarzone walentynki Meghan Markle. Swoją cegiełkę w sprawie nadchodzących walentynek ma do dodania także Oliwia Bieniuk.

Dzieci gwiazd na Instagramie. Obejrzyjcie nasze wideo.

Zobacz wideo

Oliwia Bieniuk zapowiada walentynki

Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej i piłkarza Jarosława Bieniuka, postanowiła zapowiedzieć jutrzejsze święto zakochanych na Instagramie. Z tej okazji nastolatka wstawiła specjalny, walentynkowym post, w którym pozuje na molo. Uśmiechnięta, w casualowej stylizacji, na którą składa się różowa kurtka, bladożółty sweterek oraz spódniczka w czarno-białą pepitkę, zachęca do zakupu torebek. A przy okazji chwali się własną, w delikatnym pudrowym kolorze.

 Wraz zbliżającymi się walentynkami zapraszam do @obagpolska, z okazji super promocji - napisała Oliwia Bieniuk.
 

Post Oliwii Bieniuk spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem. Obserwatorzy docenili urodę nastolatki i zachwycili się jej uśmiechem. Internetowi adoratorzy prosili ją nawet, by została ich walentynką.

Będziesz moją walentynką?
O jeju jaka słodka.
Ale ty jesteś śliczna kobieto.
Mój ulubiony uśmiech.

A Wy jak spędzicie walentynki? Planujecie, za namową Oliwii Bieniuk, sprawić sobie z tej okazji jakieś prezenty czy też trzymacie się, wzorem Jane Fondy, noworocznych postanowień i sprzeciwiacie konsumpcjonizmowi?

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.