Oliwia Bieniuk bawiła się na studniówce. Założyła mini, jednak ciekawym wyborem były buty. Nadały stylizacji rockowego charakteru

Oliwia Bieniuk dodała na InstaStories zdjęcia, które pochodzą ze studniówki. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka wybrała czarną sukienkę mini w białe kropki.

Oliwia Bieniuk w ostatnim czasie jest mało aktywna na Instagramie. 17-latka co jakiś czas jednak zdradza swoim fanom, co u niej. Tym razem pochwaliła się zdjęciami ze studniówki. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka zapewne była tam jako osoba towarzysząca, gdyż w tym roku skończy dopiero 18 lat, a jak wiadomo maturę ma się później.

Jarosław Bieniuk niedługo po raz czwarty zostanie tatą:

Zobacz wideo

Oliwia Bieniuk na studniówce

Oliwia na tę okazję założyła sukienkę sięgającą połowy uda. Kreacja była w czarnym kolorze z białymi kropkami i miała przezroczyste rękawy o długości 3/4. Do tego dobrała czarne rajstopy oraz ciemną torebkę, którą zawiesiła na ramieniu. Córka Bieniuka postawiła na dość wyrazisty makijaż oraz prostą fryzurę i jasną opaskę we włosach.

Oliwia BieniukOliwia Bieniuk Instagram/oliwia.bieniuk

Jednak największą uwagę przykuwają buty. Oliwia wybrała masywne botki z ćwiekami. Przez co całość wyglądała dość rockowo i drapieżnie, jednak nadal z klasą. Ta kreacja podkreśliła jej świetne warunki fizyczne, które pomogą jej zaistnieć w świecie modelingu. Przypomnijmy, że Oliwia ustaliła z tatą, że dopóki się uczy, nie będzie brała udziału w kampaniach.

Jednak jesteśmy pewni, że po zakończeniu edukacji będzie przebierać w ofertach.

AW

Więcej o: