Romantyczny książę William przygotuje dla księżnej Kate coś wyjątkowego na walentynki. Znamy jego plany

Księżna Kate i książę William są małżeństwem od niemalże dziewięciu lat, ale od dawna nie udało im się spędzić wspólnie święta zakochanych. W tym roku ma się to zmienić.

Księżna Kate i książę William są małżeństwem od 2011 roku. Przestrzegają rygorystycznej etykiety, która zakazuje okazywania sobie uczuć w podczas publicznych spotkań. Czasem zdarza im się zrobić wyjątek. Z subtelnych gestów, pożądliwych spojrzeń i ogólnego zadowolenia widać, że się kochają, a według królewskiej komentatorki Katie Nicholl "są bardzo szczęśliwi". Ekspertka ds. rodziny królewskiej opowiedziała, co William zrobi w święto zakochanych. 

"Jak byliśmy młodzi, to pół nocy seksu, pół przegadane". Pary z 50-letnim stażem zdradzają sekrety udanego związku

Zobacz wideo

Jak księżna Kate i książę William spędzą walentynki?

Katie Nicholl, ekspertka ds. rodziny królewskiej w rozmowie dla "OK! Magazine" ujawniła, że 14 lutego księżna Kate poczuje się niezwykle wyjątkowo. Stwierdziła, że William głęboko w sobie skrywa duszę romantyka.

Myślę, że wykorzysta ten dzień, aby spędzić trochę czasu z żoną - ale bardzo trudno jest im pójść gdziekolwiek pod przykrywką - powiedziała Katie Nicholl "OK! Magazine". 

Specjalistka powiedziała, że przyszły monarcha mógłby zabrać żonę do ich ulubionej restauracji, serwującą kuchnię włoską w Kensington. Nie zdradziła nazwy restauracji, ale fani rodziny królewskiej na pewno ją odnajdą (jeśli wierzyć brytyjskim mediom, jest ich kilka). Podejrzewa, co może William podarować Kate:

Jestem pewna, że przygotuje dla Kate kartkę i wyjątkowy prezent, a jeśli nie będą mogli wyjść i pozostać niezauważeni, to zjedzą romantyczną kolacje w domu - stwierdziła ekspertka. 

Kate i William wspólnie wychowują trójkę dzieci: księcia George'a, księżniczkę Charlotte i księcia Louisa. Okazuje się, że żona przyszłego króla zaraziła swoje dzieci pasją do sztuki. Kate uwielbia dzieci, a podczas spotkania z mieszkańcami Walii przepraszała dziewczynkę, że nie wygląda jak księżniczka

Żeby dochować tajemnicy William będzie musiał się bardzo postarać. On i Kate poznali się na studiach i od zawsze mówili sobie wszystko. 

DK