Księżna Kate czuje wielką ulgę po przeprowadzce Meghan Markle i księcia Harry'ego. Ekspertka od mowy ciała ocenia

Ekspertka od mowy ciała oceniła zachowanie żony księcia Williama i wydała werdykt. Księżnej Kate nareszcie ulżyło po wyjeździe Meghan i Harry'ego.

Po tym, jak książę Harry i Meghan Markle zdecydowali się porzucić królewskie życie, wszyscy zastanawiali się, jak poradzą sobie z tym książę William i księżna Kate. Mowa ciała książęcej pary wydaje się wyjawiać, że członkowie rodziny królewskiej są gotowi zostawić całą tę sytuację za sobą.

Jak to jest być Kate i Williamem? Wcale nie tak prosto, jak może się wydawać. Obejrzyjcie nasze wideo.

Księżna Kate i książę William zostawili megxit za sobą

Niedawno książę Harry i Meghan Markle przeprowadzili się do Kanady, a fani rodziny królewskiej zastanawiali się, jak książę William i księżna Kate poradzą sobie w nowej sytuacji. Ekspertka od mowy ciała, Judi James, po przeanalizowaniu zachowania księżnej Kate, wyjawiła magazynowi The Mirror:

To był ogromny wstrząs dla rodziny królewskiej, lecz teraz Kate wydaje się być w najlepszej kondycji ze wszystkich jej członków - powiedziała.
Kiedyś Kate wolała się usuwać w cień Williama. Teraz jednak, po tym, jak zachowywała się na gali BAFTA widzimy, że sytuacja zupełnie się zmieniła. Księżna nie musi już polegać na swoim mężu - kontynuuje James.

Ingrid Seward ekspertka ds. rodziny królewskiej stwierdziła, że teraz księżna Kate czuje się dużo lepiej. Wcześniej przytłaczał ją konflikt między mężem a bratem. 

Niedawny konflikt między Harrym a Williamem był dla niej niezwykle wyczerpujący. Prawdopodobnie odczuwa, że zrzuciła ogromny ciężar z ramion, że nie musi się już martwić wpływem Meghan na jej rodzinę - powiedziała Seward. 

Teraz księżna może skupić się na swoich pasjach i zainteresowaniach. Podobno Kate uwielbia spędzać czas w ogrodzie. Może zająć się projektowaniem ogrodu na Chelsea Flower Show. 

Jak widać relacja na odległość służy obu paniom. Meghan Markle świetnie odnajduje się w roli perfekcyjnej pani domu w Kanadzie. Jest szczęśliwsza odkąd wyprowadzili się z Harrym do Kanady. 

DK

Więcej o:
Komentarze (5)
Księżna Kate czuje wielką ulgę po przeprowadzce Meghan Markle i księcia Harry'ego. Ekspertka od mowy ciała ocenia
Zaloguj się
 • brak.slow

  Oceniono 9 razy 1

  Wiadomo, bo towarzystwo pięknej i mądrej kobiety może być stresujące dla pustogłowej Kate DoLittle. Cieszy się, bo jej brak gustu jest też mniej zauważalny gdy nie da się jej porównać do księżnej Meghan.

 • takito.ataki

  Oceniono 4 razy 0

  Nie dziwię się ,ze odetchnęła. Pozbyła się konkurentki i media znowu moga pisać tylko o niej.

 • poochojek

  Oceniono 2 razy 0

  no pelen luzik ... wreszcie moze podlubac w zembach przy jedzeniu a tesciowa bez krempacji pierdnonc

 • ikselk

  Oceniono 4 razy -2

  Ledwie kilka dni temu „ekspertka” przypisywała Kate depresję z powodu rozstania z synem stajennego i masą obowiązków jakie w zw. z tym spadły na nią i Williama. Hej

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX