Księżna Kate dołączyła do rodziny królewskiej w 2011 roku, kiedy poślubiła wnuka królowej Elżbiety II, księcia Williama. Książęca para ma trójkę dzieci: księcia George'a, księżniczkę Charlotte i księcia Louisa. Nie da się ukryć, że pociechy książęcej pary budzą ogromne zainteresowanie. Teraz wyszło na jaw, czym się pasjonują najstarsze z nich, czyli książę George i księżniczka Charlotte. Idą w ślady mamy.
Księżna Kate ma wiele zainteresowań, na których się skupia, gdy nie musi pracować. 38-latka pasjonuje się między innymi fotografią. Teraz okazuje się, że s woje hobby przekazała najstarszym dzieciom, George'owi i Charlotte.
Jej zamiłowanie do sztuki zostało docenione przez rodzinę królewską. Po ślubie z księciem Williamem Kate została patronką dwóch najważniejszych londyńskich instytutów artystycznych.
Co ciekawe, Middleton w młodości studiowała historię sztuki na University of St Andrew, a jej praca magisterska została poświęcona fotografii. Nie powinno więc nikogo dziwić, że księżna postanowiła "zarazić" pasją do robienia zdjęć swoje dzieci. W zeszłym miesiącu podczas seminarium Royal Photographic Society księżna Cambridge zdradziła, że książę George i księżniczka Charlotte także uwielbiają cykać fotografie. Udzieliła też rady początkującym fotografom.
Popatrz na wszystko wokół siebie. Może jest przed tobą lub daleko, ale wybierz temat i skup się na nim. Wyjdź także na zewnątrz z aparatem. George i Charlotte uwielbiają to, kiedy to robimy - powiedziała.
Kto wie, być może w przyszłości brytyjska rodzina królewska wystawi autorski wernisaż. Warto dodać, że księżna Kate ma to już za sobą. Ostatnio wzięła udział w projekcie, który miał na celu upamiętnienie ofiar Holokaustu. Fotografie weszły nawet w skład nowej wystawy, która została otwarta w tym roku przez organizatorów Holocaust Memorial Day, Jewish News oraz Królewskiego Towarzystwa Fotograficznego. Obejmowała ona 75 zdjęć osób ocalałych z Holokaustu oraz ich rodzin. Więcej przeczytacie na ten temat TUTAJ.
TU ZNAJDZIE SIĘ REKLAMA
MŁ