Księżna Kate przeprasza rozczarowaną dziewczynkę, że nie wygląda jak prawdziwa księżniczka. Wytłumaczyła się

Księżna Kate słynie z dobrego smaku w dziedzinie mody. Ostatnia wizyta pary książecej w Walii dowiodła jednak, że jej styl może też niektórych rozczarować.

Księżna Kate niezmiennie pozostaje królową serc Brytyjczyków. Żona księcia Williama słynie z wyjątkowego wyczucia mody, a jej styl i szyk często doceniany jest przez media. Przypomnijmy tylko, że ostatnio jej wyjątkową kreację mogliśmy podziwiać podczas gali BAFTA 2020. Jak się jednak okazuje, stylizacje księżnej Kate mogą także rozczarowywać. Podczas jej ostatniej wizyty w Walii doszło do zabawnej sytuacji.

Księżna Kate przeprasza, że nie wygląda jak "prawdziwa księżniczka"

Podczas wtorkowej wizyty pary książęcej w Walii księżna Kate spotkała się z jej mieszkańcami w mieście portowym. Wśród szczęśliwców, którzy mieli okazję porozmawiać z żoną księcia Williama, znalazła się trzyletnia Annabel. Dziewczynka uwielbia baśnie, w szczególności "Kopciuszka". Od dawna marzyła więc o poznaniu prawdziwej księżniczki. Niestety, strój księżnej Kate znacznie odbiegał od bajkowego wizerunku, a skromny płaszcz nie przypominał sukni balowej.

Myślałam, że będziesz wyglądać jak księżniczka - powiedziała dziewczynka.

Księżna Kate chciała złagodzić nieco rozczarowanie dziewczynki. Przeprosiła więc trzylatkę za to, że nie jest ubrana w piękną suknię i że nie wygląda jak prawdziwa księżniczka z bajki.

Bardzo cię przepraszam, że nie założyłam dzisiaj pięknej sukni - powiedziała księżna Kate.

Jak widzimy, rzeczywistość, w której żyją brytyjskie księżniczki nie jest tak kolorowa, jak maluje się ją w bajkach. Przekonała się o tym już nie tylko trzyletnia Annabel, lecz wcześniej także i Meghan Markle.

JP

Kate i William - dziwne zachowania książęcej pary. Koniecznie obejrzyjcie nasz filmik.

Zobacz wideo
Więcej o: