BAFTA 2020. Księżna Kate przyćmiła największe gwiazdy. Tę samą kreację miała na sobie w 2012 roku

Księżna Kate od kilku lat regularnie bywa na gali przyznania brytyjskich nagród filmowych. W tym roku również uświetniła uroczystość swoją obecnością.

Po tym jak Meghan Markle odeszła z rodziny królewskiej, uwaga mediów została skierowana na księżną Kate. Żona księcia Williama regularnie udziela się charytatywnie i wypełnia zawodowe obowiązki, a każde jej wyjście publiczne rozgrzewa fanów "royalsów" do czerwoności. Zazwyczaj Kate stawia na eleganckie, ale niedrogie kreacje. Nieraz była już widziana w stylizacji z sieciówki.

Księżna Kate to mistrzyni "modowego recyklingu". Niektóre kreacje miała na sobie 3 razy! Oto jej ulubione zestawy:

Zobacz wideo

Księżna Kate na gali BAFTA 2020

Gala przyznania brytyjskich nagród filmowych to święto kina. Na uroczystości zjawili się niemal sami pierwszoligowi aktorzy i aktorki, którzy zagrali w najgłośniejszych filmach minionego roku. W ich przypadku tego typu imprezy to chleb powszedni. Księżna Kate nie ma zwyczaju przechadzać się po czerwonych dywanach, ale gala BAFTA to wyjątek. Middleton już po raz kolejny pojawiła się na uroczystości. U jej boku był oczywiście książę William.

Księżna Kate zachwyciła w biało-złotej sukni do Alexandra McQueena. Co ciekawe, gwiazda miała na sobie tę samą kreację w 2012 roku podczas wizyty w Malezji. Nie powinno to jednak nikogo dziwić. Middleton od dawna jest zwolenniczką tzw. "modowego recyklingu" i nie boi się pojawić kilka razy w tej samej stylizacji.

 

Książę William postawił z kolei na sprawdzoną klasykę, czyli czarny smoking i muchę w tym samym kolorze. Trzeba przyznać, że para wyglądała zjawiskowo i przyćmiła największe gwiazdy Hollywood.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.