Gosposia zrobiła zakupy dla Meghan Markle i księcia Harry'ego. Zdrowe produkty? Nic z tego

Meghan Markle i książę Harry mieszkają w Kanadzie. Kilka dni temu fotograf spotkał przed jednym ze sklepów spożywczych ich gosposię, która zrobiła dla nich zakupy. Zobaczie, co kupiła.
Zobacz wideo

8 stycznia Meghan Markle i książę Harry poinformowali, że rezygnują z pełnienia obowiązków królewskich i wyprowadzają się do Kanady. Najpierw do Vancouver udała się księżna Sussex, dopiero później dołączył do niej mąż. Teraz mieszkają razem z synem Archiem i korzystają z uroków życia z dala od rodziny królewskiej.

Zobacz też: Meghan Markle przyłapana w Kanadzie na spacerze z psami i Archiem. Uśmiechnęła się na widok paparazzi. Dawno nie widzieliśmy jej tak szczęśliwej!

Meghan Markle i książę Harry w Kanadzie

Choć chcieli żyć po swojemu, to nie rezygnują z pewnych luksusów. Takim bez wątpienia jest posiadanie w domu służby. Oczywiście stać ich na to, gdyż ich wspólny majątek wynosi grubo ponad 30 milionów funtów. Kilka dni temu ich gosposia została sfotografowana pod jednym z kanadyjskich sklepów spożywczych, z którego wyszła z pokaźnymi siatami.

Na zdjęciach, jakie trafiły do mediów, widzimy, co kupiła dla Meghan Markle, księcia Harry'ego i Archiego. Choć większość produktów została schowana w siatkach, to kilka rzeczy było luzem. Kobieta kupiła dwa bukiety kwiatów jednak to, co zwraca największą uwagę, to zgrzewka napojów. Okazuje się, że Meghan i Harry mają słabość do Coca-Coli! Jak widać, korzystają z życia z dala od rodziny królewskiej. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.