Gosposia zrobiła zakupy dla Meghan Markle i księcia Harry'ego. Zdrowe produkty? Nic z tego

Meghan Markle i książę Harry mieszkają w Kanadzie. Kilka dni temu fotograf spotkał przed jednym ze sklepów spożywczych ich gosposię, która zrobiła dla nich zakupy. Zobaczie, co kupiła.

8 stycznia Meghan Markle i książę Harry poinformowali, że rezygnują z pełnienia obowiązków królewskich i wyprowadzają się do Kanady. Najpierw do Vancouver udała się księżna Sussex, dopiero później dołączył do niej mąż. Teraz mieszkają razem z synem Archiem i korzystają z uroków życia z dala od rodziny królewskiej.

Zobacz też: Meghan Markle przyłapana w Kanadzie na spacerze z psami i Archiem. Uśmiechnęła się na widok paparazzi. Dawno nie widzieliśmy jej tak szczęśliwej!

Meghan Markle i książę Harry w Kanadzie

Choć chcieli żyć po swojemu, to nie rezygnują z pewnych luksusów. Takim bez wątpienia jest posiadanie w domu służby. Oczywiście stać ich na to, gdyż ich wspólny majątek wynosi grubo ponad 30 milionów funtów. Kilka dni temu ich gosposia została sfotografowana pod jednym z kanadyjskich sklepów spożywczych, z którego wyszła z pokaźnymi siatami.

Na zdjęciach, jakie trafiły do mediów, widzimy, co kupiła dla Meghan Markle, księcia Harry'ego i Archiego. Choć większość produktów została schowana w siatkach, to kilka rzeczy było luzem. Kobieta kupiła dwa bukiety kwiatów jednak to, co zwraca największą uwagę, to zgrzewka napojów. Okazuje się, że Meghan i Harry mają słabość do Coca-Coli! Jak widać, korzystają z życia z dala od rodziny królewskiej. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.

AW

Więcej o:
Komentarze (14)
Meghan Markle i książę Harry wysłali gosposię na zakupy. Zobaczcie, co dla nich kupiła
Zaloguj się
 • joahsud

  Oceniono 9 razy 9

  To jest chore ... Paparazzi śledzą bogu ducha winną kobietę żeby zobaczyć co kupują jacyś ludzie. Może za chwilę ktoś zrobi wywiad z ich śmieciarzem żeby dowiedzieć się co wyrzucają do kosza?

 • aia7

  Oceniono 2 razy 2

  no i te siateczki takie mało ekologiczne ...

 • brak.slow

  Oceniono 2 razy 2

  Pytanie czy to w ogóle jest ich gosposia, to raz, dwa czy macie prawo publikować jej wizerunek?
  Zgłoszę to zaraz do odpowiednich służb w Kanadzie, zobaczymy czy mieliście prawo!

 • same.zalety

  Oceniono 1 raz 1

  Czy poznamy również markę papieru toaletowego?
  Głupota brukowców nie zna granic.

 • ja5569

  0

  Juz naprawde nie macie o czym pisac?

 • kzlis

  0

  To na pewno eko-foliówki.

 • student_zebrak

  Oceniono 6 razy 0

  torby jednorazowki?
  jap.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX