Meghan Markle i książę Harry powrócą do rodziny królewskiej? Monarchia szykuje plan awaryjny

Meghan Markle i książę Harry zdecydowali się opuścić Londyn, jednak rodzina królewska to solidna firma i nie takie kryzysy jej członkowie już widzieli. Szykują dla krnąbrnej książęcej pary plan B.

Meghan Markle i książę Harry są najbardziej nowoczesną parą wśród członków rodziny królewskiej. Aktorka jest rozwódką, co było nie do pomyślenia jeszcze kilkanaście lat temu, została też pierwszym członkiem monarchii, który nie pochodzi z Wielkiej Brytanii. A teraz dodatkowo sprawiła, że dla niej książę Harry zrzeka się tytułu i opuszcza Wielką Brytanię.

Megxit przykrył Brexit. Książę Harry i Meghan Markle idą na swoje. Jak bardzo uderzą w biznes royalsów?

Zobacz wideo

Członkowie monarchii nie są jednak do końca pewni, że Meghan i Harry wytrwają w postanowieniu. Są wręcz przygotowani na ich... powrót.

Meghan Markle i książę Harry wrócą do monarchii?

Starsi członkowie rodziny królewskiej opracowują plan awaryjny, aby zapewnić Meghan Markle i księciu Harry'emu schronienie w Wielkiej Brytanii, pisze Sunday Times. W Kanadzie obowiązują zupełnie inne przepisy dotyczące prywatności. Monarchia obawia się, że kanadyjskie media również wtargną do życia pary - dokładnie tak samo, jak starały się to robić media na Wyspach. Jednak jeśli w Wielkiej Brytanii reporterzy hamowali się przez wzgląd na szacunek dla rodziny królewskiej, tak w Kanadzie nikt nie będzie miał aż takich problemów.

Osoby z bliskiego otoczenia monarchii informują, że jeśli Meghan i Harry chcieliby wrócić do Wielkiej Brytanii, mogliby to zrobić bez konieczności wznawiania oficjalnych obowiązków królewskich:

Pałac bardzo martwi się o Meghan i Harry'ego, ponieważ są bezbronni poza rodziną królewską. Przygotowują plany awaryjne na wypadek, gdyby nagle chcieli powrócić do łask monarchii. Mogliby znów zamieszkać w posiadłości Frogmore. Nie wrócą do obowiązków królewskich, ale dostaną czas na dojście do siebie - powiedział informator Sunday Times.

ZOBACZ: Meghan Markle i książę Harry przeprowadzają się do Kanady. Doprowadzi ich to do bankructwa? "Dla nich to może być katastrofa finansowa"

Początkowo Meghan Markle i książę Harry mówili, że będą dzielić życie pomiędzy dwa kontynenty. Wygląda jednak na to, że na stałe osiedlą się w Kanadzie. Jeszcze nie znaleźli idealnej posiadłości, dlatego póki co zamieszkali w Vancouver. Meghan jest nareszcie szczęśliwa, informuje US Weekly. Książę Harry namawia też żonę, żeby wciąż szkoliła warsztat aktorski:

Ciężko pracowała, aby dotrzeć do miejsca, w którym jest dzisiaj. Meghan podoba się pomysł bycia żywicielem rodziny. Nie ma planów na kolejny serial, taki jak "Suits", ale Harry zachęca ją, by w wolnych chwilach pracowała nad głosem, pisała, produkowała i reżyserowała. Książę Harry nie może się doczekać nowego rozdziału w życiu - pisze US Weekly.

Czyżby monarchia przewidywała, że wolność znudzi się Meghan? Książę Harry i tak zgodzi się na wszystko, co wymyśli jego ukochana.

DK