Jak książę Harry radzi sobie z opuszczeniem rodziny królewskiej? Uśmiech nie schodzi mu z ust podczas publicznych wystąpień, a jak jest za kulisami?

Książę Harry i Meghan Markle od blisko dwóch tygodni nie schodzą z pierwszych stron gazet. Chodzi oczywiście o ich odejście z rodziny królewskiej.

Meghan Markle i książę Harry postanowili odłączyć się od rodziny królewskiej. Ich decyzja zaszokowała nie tylko opinię publiczną, lecz także najbliższych. Ponoć królowa Elżbieta II dowiedziała się o pomyśle wnuka i jego żony z telewizji. Okazuje się, że pomimo medialnej nagonki książę Harry pozostaje w dobrym nastroju.

Książę Harry nie ma powodów do zmartwień

W ostatnich dniach Meghan Markle kilkukrotnie została przyłapana przez paparazzich. Za każdym razem była w szampańskim nastroju, a z jej twarzy nie znikał uśmiech. Wiele osób zaczęło zastanawiać się, jak w obliczu tak wielkiej życiowej rewolucji czuje się książę Harry. Magazyn "Us Weekly" donosi, że arystokrata także jest w dobrym humorze.

Harry nie jest zestresowany ani zmartwiony. Jest naprawdę podekscytowany tym kolejnym rozdziałem w ich życiu. Jego przyjaciele mu kibicują - donosi informator.

Od kilku dni Meghan Markle jest już w Kanadzie, gdzie para planuje docelowo zamieszkać. W tym czasie książę Harry wypełnia ostatnie zobowiązania zawodowe na Wyspach Brytyjskich. Decyzja, którą oboje podjęli, jest bardzo odważna. Myślicie, że nie będą żałować?

Rodzina królewska to firma. Co teraz z Harrym i Meghan?

Zobacz wideo
Więcej o: