Typuje się, kto zastąpi Meghan i Harry'ego na dworze. "Jeśli dwie osoby wyjdą z rodziny królewskiej, dwie osoby muszą wejść"

Meghan Markle i książę Harry zdecydowali się zrezygnować z pełnienia królewskich obowiązków i zacząć nowe życie w Kanadzie. Ktoś jednak musi przejąć ich codzienne zadania. Już mówi się o dwóch kandydatkach.

Kilka tygodni temu książę Harry i Meghan Markle postanowili poinformować media, że rezygnują z pełnienia swoich funkcji królewskich i chcą się stać niezależni finansowo. Ta decyzja poruszyła nie tylko media czy fanów z całego świata, lecz także samą królową i jej rodzinę. Elżbieta II wspiera wnuka i jego żonę, jednak ci nie będą już tytułowani Ich Królewskimi Mościami.

Harry i Meghan jako członkowie monarchii mieli do wypełnienia wiele obowiązków. Nic więc dziwnego, że królowa zastanawia się, kto powinien zająć ich miejsce. Królewski historyk ma już swoją teorię.

Nawet królowa Elżbieta II ma Instagrama!

Zobacz wideo

Kto zastąpi Meghan i Harry'ego?

Zagraniczny dziennik "Hello!" dotarł do królewskiego historyka Roberta Laceya, który twierdzi, że wie, kto stanie się aktywnym uczestnikiem życia rodziny królewskiej. Okazuje się, że mogą być to księżniczka Beatrice i księżniczka Eugenie, córki księcia Andrzeja, który został posądzony o gwałt na nieletniej.

Jeśli dwie osoby wyjdą z rodziny królewskiej, dwie osoby muszą wejść. A będą to Beatrice i Eugenia - mówi Lacey.

Królewski historyk twierdzi, że Elżbieta II może oczekiwać od swoich wnuczek większego zaangażowania i pełnienia królewskich obowiązków.

Jestem pewien, że zrobią krok na przód i zostaną ciepło przywitane - dodał.

Według słów Roberta królowa może nie mieć innego wyjścia.

To jest to, czego potrzebuje rodzina, ponieważ minie kolejne 15 lat, zanim pokolenie księcia Jerzego dorośnie.

Myślicie, że księżniczki chcą objąć obowiązki do Meghan i Harrym?

KB