Księżna Kate jest zdruzgotana po odejściu Meghan i Harry'ego. "Wpada w panikę i miewa napady lęku". Nie czuje się najlepiej

Księżna Kate nie ma lekko. Teraz to ona jest najpopularniejszą księżną brytyjskiego dworu, co przysparza jej wiele zmartwień.

Minęły już trzy tygodnie, odkąd książę Harry i Meghan Markle ogłosili, że opuszczają rodzinę królewską. Ich decyzja zaskoczyła królową Elżbietę II, która dowiedziała się o pomyśle wnuka z mediów. Odejście książęcej pary z dworu miało odbić się również na kondycji księżnej Kate.

Książę i księżna Cambridge przyjęli niedawno afrykańskich przywódców w pałacu Buckingham:

Zobacz wideo

Księżna Kate nie jest w najlepszej formie

Jak donosi magazyn "Us Weekly", księżna Kate Middleton mocno odczuwa odejście jej szwagra i Meghan Markle. Podobno nie czuje się najlepiej.

Kate wpada w panikę i miewa napady lęku. Ledwo ma czas na odpoczynek, a kiedy próbuje zasnąć, jej umysł ciągle pędzi - donosi informator.

To samo źródło podaje, że Kate pracuje po 18 godzin i "martwi się, że będzie musiała pogodzić się z wszelkimi dodatkowymi obowiązkami, które mogą teraz spaść na jej głowę". Ta sytuacja z pewnością nie naprawi relacji pomiędzy księżną Kate, a Meghan Markle. Panie nie rozmawiały ze sobą od czasu odejścia książęcej pary Sussex z dworu. Nie zmienia to jednak faktu, że amerykańskiej aktorce jest z tego powodu przykro. Ponoć odżyła, kiedy po dwóch latach wróciła do Kanady. 

Harry i William postanowili z kolei załagodzić konflikt, jaki miał narastać między nimi od czasu, kiedy ten pierwszy zaręczył się z rozwódką. Jak myślicie, czy jeszcze kiedyś zobaczymy tę czwórkę razem?