Kylie Jenner na after party po Oscarach. Sukienka tak obcisła, że nie mogła usiąść. Pokazała, w jakiej pozycji jechała samochodem

Oscary Oscarami, ale prawdziwa zabawa zaczyna się po gali. Największe after party organizuje co roku magazyn "Vanity Fair". Na imprezie nie zabrakło Kylie Jenner, w BARDZO obcisłej kreacji.

Oscary 2020 już za nami. Nie brakowało pięknych kreacji, nie brakowało też naszych ulubionych modowych wpadek (zobaczycie je TUTAJ). Po gali gwiazdy bawią się na after party, a największe od lat jest organizowane przez "Vanity Fair". Pojawiają się tam nie tylko aktorzy i aktorki, które wcześniej mogliśmy oglądać na Oscarach, ale także modelki i celebrytki. W tym roku na imprezie pojawiły się także Kim Kardashian i Kylie Jenner.

A jak wyglądały inne gwiazdy? Jessica Alba znów nas zachwyciła! 

Kylie Jenner na imprezie "Vanity Fair"

Kylie lubi podkreślać swoje krągłości, zazwyczaj wybiera kreacje, które są obcisłe. Na after party po Oscarach nie mogło być inaczej - w końcu to jedna z najważniejszych imprez w roku.

Celebrytka wybrała granatową, delikatnie połyskującą suknię. Gorset zasłaniał dekolt i ściskał talię tak mocno, że nie bardzo wiemy, jak Kylie oddychała. Wiemy za to, jak udało jej się dostać na miejsce, bo sama pokazała na Instagramie, jak dziwną musiała przybrać w samochodzie pozycję.

Nie mogłam w tym siedzieć, ale było warto - napisała na Instagramie.
 

Fani celebrytki byli zachwyceni, choć niektórzy martwili się o to, jak Kylie oddychała przez parę godzin:

Organy opuściły konwersację - napisała jedna z internautek. 
Będziesz miała ból pleców na nieznanym dotąd poziomie - dodała inna.

Te gwiazdy w pogoni za figurą idealną zgubiły sporo kilogramów. Zobaczcie ich metamorfozy:

Zobacz wideo

Kylie na ściance pozowała razem z Kim. Naszym zdaniem wyglądała naprawdę pięknie. A ból? Nie od dziś wiadomo, że by być piękną trzeba czasem pocierpieć. Jak widać, dla Jenner to nie problem.

jm

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.