Agnieszka Wesołowska wróciła na Instagram po pięciu miesiącach przerwy. "Otwieram nowy rozdział w życiu"

Agnieszka Wesołowska opublikowała na instagramowym koncie pierwsze zdjęcie od pięciu miesięcy. Żona aktora dodała również osobisty wpis.

Partnerki znanych aktorów zawsze cieszą się sporym zainteresowaniem mediów. Do takich należy żona Kuby WesołowskiegoAgnieszka Wesołowska, która w ostatnim czasie usunęła się w cień. Nie publikowała na Instagramie żadnych zdjęć od sierpnia i nie odpowiadała na komentarze fanów. W niedzielę wróciła do sieci i pozytywnie zaskoczyła obserwatorów. Wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się na dłuższą przerwę od mediów społecznościowych. 

Agnieszka Wesołowska nagrała monolog po długiej przerwie.

Zobacz wideo

Agnieszka Wesołowska wróciła na Instagram

Żona Kuby Wesołowskiego pokazała w sieci nowe zdjęcie, zrobione na tle drzew, w blasku zachodu słońca. Agnieszka podziękowała za wsparcie, które otrzymywała w ostatnich miesiącach.

Dawno mnie tu nie było. Dziękuję za Wasze wiadomości, dostałam ich dziesiątki. Fakt, że spędziliście choć chwilę swojego życia na zastanowieniu się nade mną, jest bardzo poruszający. I za to jestem ogromnie wdzięczna.
 

Przyznała, że musiała się wyciszyć i dała do zrozumienia, że skupiła się na najważniejszej wartości w życiu, rodzinie.

Wdzięczność to emocja, którą wyhodowałam w sobie przez tych 5 miesięcy. Ten czas pozwolił mi zrozumieć, co jest w życiu najważniejsze i nauczył cieszyć się z małych rzeczy. Pozwolił docenić to, o czym zapomina się w codziennym pędzie. Zatrzymać się na chwile i skupić na tym, co tu i teraz. Z tą świadomością otwieram zupełnie nowy rozdział w swoim życiu. Tyle na ten moment, niedługo powrócę także z nowymi tekstami na WeSoWoW.

Pod postem natychmiast pojawiło się wiele komentarzy.

No nareszcie! Czekałam. Myślę, że każdy powinien czasem się zatrzymać i zastanowić nad sobą oraz nad priorytetami życiowymi.
Dobrze, że wróciłaś! Z niecierpliwością czekam na kolejne teksty na WeSoWoW!
Fajnie, że wszystko dobrze! Miło Cię widzieć.

Mamy nadzieję, że wszystko w życiu Wesołowskich ułożyło się po ich myśli. Czekamy więc na kolejne wpisy Agnieszki i życzymy wszystkiego dobrego!

CW

Więcej o: