Kasia Łaska zaśpiewa na Oscarach i mówią dziś o niej wszyscy. Poznaliśmy ją już wcześniej. Łączyła ją bliska relacja ze znanym aktorem

Katarzyna Łaska rusza na podbój zagranicznego rynku muzycznego i już dziś w nocy zaśpiewa na gali wręczenia Oscarów. To wspaniałe wyróżnienie dla Polki. Mało kto jednak pamięta, że w naszym kraju już kiedyś była bardzo znana. Związana była bowiem z przystojnym aktorem.

Katarzyna Łaska to doświadczona wokalistka, której jednak nie udało się zawojować polskim rynkiem muzycznym. Dziś już wiemy, że się nie poddaje i wciąż tworzy muzykę, a dodatkowo pracuje w teatrze oraz użycza swojego głosu w dubbingu. Cierpliwość i ciężka praca opłaciły się. Artystka wystąpi na scenie w Los Angeles podczas rozdania tegorocznych Oscarów. My jednak powróciliśmy pamięcią do roku 2005. Pojawiała się wówczas na ściankach w towarzystwie znanego aktora.

Oscarowi faworyci. Jakie są przewidywania filmowych znawców?

Zobacz wideo

Katarzyna Łaska partnerką Mateusza Damięckiego 

Piosenkarka i aktor poznali się w 2005 roku. Często pokazywali się razem i z chęcią pozowali fotoreporterom do zdjęć. Udzielili nawet szczerego wywiadu, co wtedy nie zdarzało się często. Katarzyna opowiedziała o sobie i zdradziła, że swego czasu ciężko było jej znaleźć partnera. 

Wszyscy byli ode mnie co najmniej 10 lat starsi. Przez lata nie mogłam znaleźć kogoś bliskiego w moim wieku. Nie przeżyłam młodzieńczych miłości. Tak naprawdę to jest mój pierwszy chłopak - mówiła o Mateuszu.

Damięckiego szybko zaakceptowali rodzice piosenkarki. 

Rodzice się ucieszyli. Tata już martwił się, kiedy kogoś poznam. Pytał mnie, kiedy będą wnuki. Mama nigdy! Mateusza przyjęła super. A on w czasie pierwszej wizyty u moich rodziców był zdenerwowany.

Ich związek trwał trzy lata. Po rozstaniu Katarzyna usunęła się w cień i zniknęła z show-biznesu. Wróciła do niego w 2012 roku, kiedy nagrała polską wersję nagrodzonej Oscarem piosenki do filmu "Kraina lodu", "Mam tę moc". 

Nie możemy się doczekać występu artystki podczas oscarowej gali!

CW