Kasia Łaska zaśpiewa na Oscarach i mówią dziś o niej wszyscy. Poznaliśmy ją już wcześniej. Łączyła ją bliska relacja ze znanym aktorem

Katarzyna Łaska rusza na podbój zagranicznego rynku muzycznego i już dziś w nocy zaśpiewa na gali wręczenia Oscarów. To wspaniałe wyróżnienie dla Polki. Mało kto jednak pamięta, że w naszym kraju już kiedyś była bardzo znana. Związana była bowiem z przystojnym aktorem.

Katarzyna Łaska to doświadczona wokalistka, której jednak nie udało się zawojować polskim rynkiem muzycznym. Dziś już wiemy, że się nie poddaje i wciąż tworzy muzykę, a dodatkowo pracuje w teatrze oraz użycza swojego głosu w dubbingu. Cierpliwość i ciężka praca opłaciły się. Artystka wystąpi na scenie w Los Angeles podczas rozdania tegorocznych Oscarów. My jednak powróciliśmy pamięcią do roku 2005. Pojawiała się wówczas na ściankach w towarzystwie znanego aktora.

Oscarowi faworyci. Jakie są przewidywania filmowych znawców?

Zobacz wideo

Katarzyna Łaska partnerką Mateusza Damięckiego 

Piosenkarka i aktor poznali się w 2005 roku. Często pokazywali się razem i z chęcią pozowali fotoreporterom do zdjęć. Udzielili nawet szczerego wywiadu, co wtedy nie zdarzało się często. Katarzyna opowiedziała o sobie i zdradziła, że swego czasu ciężko było jej znaleźć partnera. 

Wszyscy byli ode mnie co najmniej 10 lat starsi. Przez lata nie mogłam znaleźć kogoś bliskiego w moim wieku. Nie przeżyłam młodzieńczych miłości. Tak naprawdę to jest mój pierwszy chłopak - mówiła o Mateuszu.

Damięckiego szybko zaakceptowali rodzice piosenkarki. 

Rodzice się ucieszyli. Tata już martwił się, kiedy kogoś poznam. Pytał mnie, kiedy będą wnuki. Mama nigdy! Mateusza przyjęła super. A on w czasie pierwszej wizyty u moich rodziców był zdenerwowany.

Ich związek trwał trzy lata. Po rozstaniu Katarzyna usunęła się w cień i zniknęła z show-biznesu. Wróciła do niego w 2012 roku, kiedy nagrała polską wersję nagrodzonej Oscarem piosenki do filmu "Kraina lodu", "Mam tę moc". 

Nie możemy się doczekać występu artystki podczas oscarowej gali!

CW

Więcej o:
Komentarze (14)
Katarzyna Łaska zaśpiewa na Oscarach i mówią dziś o niej wszyscy. Znana była już kiedyś. Łączyła ją bliska relacja ze znanym aktorem
Zaloguj się
 • bob-budowniczy

  Oceniono 10 razy 6

  Kasia nigdzie nie zniknęła i zawsze była super!

 • morenowa38

  Oceniono 4 razy 4

  "zawojować polskim rynkiem muzycznym"???Dlaczego w dziale zbliżonym do kultury mogą publikować ludzie o tak prymitywnej polszczyźnie...???

 • ganska

  Oceniono 4 razy 4

  znałam ją i jej głos od dawna, a o tym związku nie miałam pojęcia,
  może kiedyś o Damięckim będziecie pisać, że był przez pewien czas chłopakiem sławnej wokalistki? ;)

 • marykownow

  Oceniono 3 razy 3

  Co to ma do rzeczy? Polska Elsa wystąpi na Oscarach. Czemu przy okazji jej wyciągacie jakieś relacje z przeszłości. Polski szowinizm.

 • jaceksea

  Oceniono 2 razy 2

  "...nie udało się zawojować polskim rynkiem muzycznym..." LUDZIE! Już ktoś napisał, że artykuły na tym portalu pisze "gimbaza". Trudno się nie zgodzić! Wyjaśnienie: zawojować kogo, co (biernik) rynek muzyczny!

 • highway_star

  Oceniono 2 razy 2

  Czy pani Kasia nie wykonywała wokaliz podczas europejskich koncertów Johna Lorda ?

 • devojce

  Oceniono 1 raz 1

  No nie zawojowała bo promujecie disco polo i beztalencia 😠

 • y.y

  Oceniono 1 raz 1

  Pisanie o kimś, w takim świetle, że kiedyś się spotykał z kimś, to jest znany, jest w tym miejscu straszną bucerą.

 • szczotka_do_lamp

  Oceniono 1 raz 1

  czy mozna o kobietach mowic bez kontekstu ich zwiazkow z mezczyznami? Dzieki z gory.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX