Cheryl Cole ma już 47 lat? Tak "powiedziała" jej Instagramowa aplikacja. Gwiazda była zaskoczona

Coraz to nowsze narzędzia Instagrama przyciągają szerokie grono fanów. Z aplikacji chętnie korzysta również Cheryl Cole. Gwiazda udostępniła filmik, na którym "dowiaduje się", że ma już 47 lat. Czy rzeczywiście wygląda na kilkanaście lat starszą?

Aplikacje, które porównują nasz wizerunek do postaci z filmów, bajek czy komiksów są aktualnie bardzo popularne. Narzędzia Instagrama próbują "określić", na ile lat wyglądamy. Okazuje się, że do takich zabaw należy podchodzić z dużą dozą humoru i dystansu do siebie. Tak też uczyniła Cheryl Cole, która opublikowała zabawny filmik. Według Instagrama gwiazda ma 47 lat i jest podobna do złowrogiego Hadesa z Disneyowskiego "Herkulesa". 

Też sądzicie, że Cheryl Cole i Marina Łuczenko mają podobny typ urody?

Zobacz wideo

Cheryl Cole starsza o 11 lat?

Brytyjska wokalistka była zaskoczona "surową oceną" aplikacji, która na podstawie wizerunku gwiazdy obliczyła, że kobieta ma 47 lat. W rzeczywistości Cheryl jest o jedenaście lat młodsza. 36-latka nie kryła zaskoczenia. Na opublikowanym filmiku otworzyła usta ze zdziwienia, jednak podeszła do tematu z  dużym dystansem.

To bardzo surowa ocena - powiedziała gwiazda. 

Kolejna aplikacja rozbawiła Cole jeszcze bardziej. Kobieta z niecierpliwością czekała na wynik testu. Chciała dowiedzieć się, którą postać z bajki Disney'a przypomina. Okazało się, że narzędzie Instagrama porównało ją do Hadesa - złego i niezbyt urodziwego bohatera "Herkulesa". Choć to tylko infantylna zabawa, trzeba przyznać, że niektórych takie porównanie mogłoby oburzyć.

Na szczęście Cheryl nie poczuła się tym dotknięta i podzieliła się z fanami zabawną sytuacją. Uważacie, że rzeczywiście wygląda na 47 lat? 

BWO