Agnieszka Woźniak-Starak powróciła na InstaStories. Dziennikarka udostępniła film ze spaceru i zwróciła się do fanów

Agnieszka Woźniak-Starak pierwszy raz dłuższego czasu zamieściła film na InstaStories. Nagrała go podczas spaceru z psami.
Zobacz wideo

Agnieszka Woźniak-Starak powoli wraca do obecności w mediach, także tych społecznościowych. Jak już pisaliśmy wcześniej, w TVN drzwi dla prezenterki są zawsze otwarte, a stacja ma dla dziennikarki różne propozycje współpracy. Na razie jeszcze nie ma żadnych potwierdzonych informacji co do tego, kiedy znów będziemy mogli oglądać Agnieszkę Woźniak-Starak na ekranie naszych telewizorów.

Dobrą wiadomością dla tych, którzy już tęsknią za prezenterką, jest fakt, iż Agnieszka Woźniak-Starak powoli wraca do mediów społecznościowych. Mieliśmy już okazję dowiedzieć się, że dziennikarka spędziła kilka dni na nartach w górach, a teraz prezenterka wstawiła pierwszy od dłuższego czasu film na InstaStories.

Agnieszka Woźniak-Starak powróciła na InstaStories

Agnieszka Woźniak-Starak na swoim Instagramie udostępniła urocze nagranie z porannego spaceru po lesie. Towarzyszy jej gromadka psich przyjaciół - nie od dziś przecież wiemy, że jest miłośniczką zwierząt i angażuje się w inicjatywy mające na celu poprawę ich losu. Natomiast na zamieszczonym wideo widzimy, że zarówno dziennikarce, jak i jej towarzyszom, wędrówka na świeżym powietrzu sprawia ogromną frajdę!

Psy są super, kocham je strasznie. I las też jest super. Chodźcie na spacery i miejcie psy. Ludzie, którzy mają psy, podobno żyją dłużej - powiedziała prezenterka.

Jak mieliśmy okazję dowiedzieć się z zamieszczonego przez Agnieszkę Woźniak-Starak filmiku, do grona jej psich przyjaciół należy także psi staruszek, którym prezenterka się opiekuje. Tym samym gwiazda TVN daje dobry przykład swoim obserwatorom - przecież psy w każdym wieku zasługują na naszą miłość i uwagę.

Wy też, tak jak Agnieszka Woźniak-Starak, kochacie spacery ze swoimi czworonogami?

JP

Zobaczcie, jak gwiazdy spędzają czas wolny i wakacje. Koniecznie obejrzyjcie nasze wideo.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.